1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Potter bez wsparcia dla Kinecta

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Czerwiec 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Druga część Insygniów Śmierci na Xboksie 360 nie obsłuży Kinecta. Po słabym przyjęciu poprzedniej części twórcy postanowili chyba pójść po rozum do głowy i stworzyć porządną grę z porządnym sterowaniem.

Sagę zakończyć należy w odpowiedni sposób. Dlatego właśnie najnowsza część ma skupić się nie na machaniu rękoma a odpowieniej fabule i budowie gry.

"Trzeba skupić się na najważniejszych doświadczeniach, zbliżyć się do atmosfery filmu i sprawić, by płynność walk była odpowiednio właściwa."

Kinectowa wersja gry sprawiłaby, że studio EA Bright Light przygotowujące grę musiałoby skupiać się na wielu innych, mniej istotnych aspektach.

"Nie chcemy rozcieńczać naszych wysiłków na rzeczy, które wymagają dużo czasu aby doprowadzić je do perfekcji."

Jednym zdaniem - mierzą siły na zamiary. Słusznie.

Źródło : Next Harry Potter game ditches Kinect News - Xbox 360 - Page 1 | Eurogamer.net

2. Lotnik421 Xbox One

3. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Dla mnie 2 pierwsze cześć gry były bardzo dobre później było coraz gorzej i nie spodziewam się aby nowa cześć coś zmieniła.

4. DamianProgramista

DamianProgramista Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    2 pierwsze byly najlepsse

Sent from X10 2.2.1 DT

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Chyba zrozumieli, że ta część Harrego jest dla starszego odbiorcy i nie ma co upychać obsługi Kinecta na siłę :D

6. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    pamiętam jak byłem młodszy i bardzo dużo grałem właśnie w te 1 części - zachwycałem się rozbudowanymi mapami i grafiką. Teraz to w te nowe części nawet nie próbowałem grać bo słyszałem że to niezły chłam.

7. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    0.o a myślałem że ta też będzie z obsługiwać kinecta ale to chyba dobre rozwiązanie skoro tamto przyjeło się słabo ;]

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    I tak zrobią gierkę dla dzieci 12 letnich, Harry Potter i dobra gra to było tak do 2 części jak piszą inni potem kaszana i teraz też pewnie będzie kaszana, no ale niech mnie zaskoczą miło i zrobią grę dla graczy a nie dzieci bo dla dzieci to jest Lego Harry Potter.

9. Cze'si0

Cze'si0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jakoś nigdy nie pałałem grać w serię harrego pottera, wolałem obejrzeć film niż w to grać ;_), ale zobaczymy jak im ta część wyjdzie...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum