1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy poziom kooperacyjnej zabawy w Evolve

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 25, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jak się okazuje twórcy nagrali znacznie dłuższy filmik, który właśnie pojawił się w Sieci. Macie ochotę na walkę 4 łowców z bestią? Serdecznie zapraszamy.

Oglądając to wideo jestem pewien, że taki styl rozgrywki może zainteresować wielu graczy. Jasne, że do takiej pozycji potrzeba dobrej i zgranej ekipy, ale jeśli już znajdzie się czwórka kumpli, którzy będą polować na wielką bestię to zabawa może przejść na całkowicie nowy poziom. Tutaj niezbędna będzie dobra taktyka, przemyślenie rozgrywki oraz oczywiście gra w zespole.

Jestem bardzo ciekaw jak to wszystko wyjdzie w praniu i czy ta produkcja naprawdę pozwoli na zabawę do białego rana. Twórcy wiele obiecują, ale jeśli mam być szczery – po Left 4 Dead studio Turtle Rock ma u mnie duży kredyt zaufania.

Poniższy filmik jest w zasadzie rozszerzeniem ostatniego – tutaj także autorzy tłumaczą poszczególne elementy rozgrywki, a my nie tylko zapoznajemy się z teorią, ale możemy również oglądać rywalizację pięciu zawodników.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum