1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowy problem z konsolą.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Lesiu106, Maj 10, 2011.

1. Lesiu106

Lesiu106 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witajcie, kolejny [który to już?] raz proszę was o pomoc w sprawie konsoli.

otóz tak: konsola zawiesza się w dashu, nawet nie ma czasu włożyć płyty ani wejść w ustawienia. raz wywaliło mi błąd E74, ale już się nie pojawia [WTF?]. widać, że kontrolki na konsoli się świecą, ale pad tak jaby nie wykrywał konsoli - mrugają wszystkie lampki na raz.

zrobiłem już wszystko, co się dało i co wiem. podłączałem pod inny telewizor, uruchamiałem bez dysku, nawet sformatowałem dysk u kolegi. dalej nic.

proszę was o pomoc, i jeśli znacie jakiegoś dobrego naprawiacza, to mi go polećcie. mam tylko 90zł, nie wiem, czy to starczy na naprawę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wedlug mnie to jest poprostu odklejenie
    GPU od plyty konsoli. nie dlugo pewnie rrod lub e74 ci wyskoczy.
    A co do naprawy to moze i sa za 90 zł ale nie jest to rebaling wiec sie nie oplaca
    bo po innych naprawach (x-clamp)to konsola zaraz sie zdupcy. Ja bym w ta konsole nie inwestowal.
    A jaka masz plyte glowna??

4. Lesiu106

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam jaspera.

a tak w ogóle - ty byś nie inwestował, bo pewnie masz dużo kasy i byś sobie kupił drugą. ja niestety nie mam tak dobrze.

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    albo opchnij na allegro, dozbieraj kasy i kup nowa bo z tej juz pewnie niewiele wycisniesz a inwestycji w "trupa" szybko pozalujesz

7. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To samo miałem ze swoją konsolą, wymiana i rebailling cpu nic nie dało, dopiero rebailling ramu zadziałał

8. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chwile, chwile.
    Jeśli dobrze zrozumiałem to po włączeniu konsoli po chwili odłącza Ci się od niej pad (migają wszystki kontrolki na padzie)?
    Na konsoli gasnie wtedy kontrolka pada, i pozostaje podświetlony na zielono tylko znaczek zasilania?
    Jeśli tak to wygląda, na to że dash się nie zawiesza tylko pad się odłącza (wyglada jakby się dash zawieszał, bo przecież nie da się sterować)

Odpisz czy moje przypuszczenia są poprawne.

9. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hmm
    miałem podobny problem czyli właczenie konsoli (zielone i miga) pad próbuje się zsynchronizować i niesety wyłacza się - konsola świeci tylko na zasilaniu. Jak debil zastanawiałem się o co biega - wystarczyło właczyć telewizor. Widocznie mój jasper nie wykrywał połaczenia przez hdmi i się nie właczał

10. Lesiu106

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    na konsoli się świeci 1 zielona lampka i kontrolka zasilania. konsola się na pewno zawiesza, bo nic na ekranie się nie dzieje, taka sytuacja: napisane "otwieranie napędu" ale napęd został już dawno zamknięty.

11. Lesiu106

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiem, że to nie jest wina pada. konsola zawiesza się już na animacji startowej.

12. byqu

byqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Skoro to jasper, to na pewno masz jeszcze gwarancję. Ślij i się nie przejmuj.

13. Lesiu106

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no niestety nie mogę. kupiłem używanego i poprzedni właściciel widocznie nie wiedział, że straci gwarancję i go przerobił. ja i tak z tego nie korzystam, bo gram na oryginałach.

14. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    to ze tak napisalem to nie znaczy ze mam duzo kasy. Chodzilo mi o to ze po co inwestowac w cos jak i tak moze sie zdupcyc. A za te naprawy jak sie nazbiera to ta kase mozna sobie odkladac a nie grac miesiac i tak naokraglo az konsola juz calkiem bedzie do d...

15. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to ze przerobiony nie znaczy ze nie masz gwarancji, jesli plomby nie sa uszkodzone to jest duze prawdopodobienstwo ze nie zauwaza przerobki bo u ciebie akurat nie o naped chodzi

16. Lesiu106

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie w tym przypadku. koleś zdjął całą obudowę i ją przerobił.

17. Lesiu106

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dziś uruchomiłem konsolę i cały czas wywala mi błędy, najczęściej E71. co to jest?

Wczytywanie...

Poleć forum