1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy profil a save z gry

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Misiex, Sierpień 13, 2008.

1. Misiex

Misiex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Mam następujący problem.Gdy kupiłem konsole założyłem sobie profil,w nim zapisywały mi sie gry.
    Wczoraj utworzyłem nowy profil a stary skasowałem.Włączając GTA4 nie moge dać load,pisze mi,że nie ma zapisanej żadnej gry.A w menu konsoli przeglądając pliki na HDD widze że GTA4 jest zapisane dokładnie w tym momencie w którym skończyłem grać.Moje pytanie jest następujące,czy moge jakoś przenieść tego save z GTA4 do mojego nowego profilu,tak bym włączając gre nie musiał jej zaczynać od nowa?
    Z góry dzięki za odpowiedź.
    ps.sorry że tak to zamotałem,ale mam nadzieje że ktoś zrozumie coś z mojego "bełkotu" i mi odpowie
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotr5001

piotr5001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Kakowa
    Odp: Nowy profil a save z gry

Hehe Save gta jest przywiązany do danego profilu nie da sie przełożyć do innego profilu :p

4. basa

basa Guest

mozliwosc jest ale trzeba niestety pokombinowac , po pierwsze zrzucic save na pc (z karty lub z hdd) i zrobic resign CON resignerem :) Nie wiem czy to warte swieczki :>

Druga mozliwosc latwiejsza to poprostu zaimportowac stary profil , musisz pamietac tylko gamertaga , email i password , dajesz import i graj na starym profilu

5. piotr5001

piotr5001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Kakowa

Da sie zgrać przez pc ale poco jak wtedy blokują odkryte odkrycia games score

6. Misiex

Misiex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

W takim razie jestem zaskoczony,że nie można tego save do nowego profilu skopiować.Nic,zaczynam gre od nowa :) Dzięki za odpowiedzi
    Pozdrawiam i temat można zamknąć.

7. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Sory ze odkopuje stary temat ale mam ten sam problem bo zrobilem konto offline i od niedawna zaczalem grac online na nowym proilu i chcialbym przenisc save Fable2 na ten profil online.Piszecie ze jest mozliwosc przeniesienia przez komputer ale jak to zrobic?

8. Termos

Termos Guest

9. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Poradzilem sobie bez dysku poprostu bedac na tym profilu online wszedlem w ten save i go skopiowalem i zaczelo dzialac.

Wczytywanie...

Poleć forum