1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy profil

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez HaKKuN, Marzec 22, 2010.

1. HaKKuN

HaKKuN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    Witam, mam pewien problem. Otóż miałem stary profil ze swoimi osiągnięciami a miałem ich dużo a teraz założyłem nowy żeby być w live. Czy da się przenieść jakość te osiągnięcia i savy z gier na ten drugi profil, albo zrobić na tym starym xbox live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Nie da się zrobić żadnej z tych operacji, ten profil możesz co najwyżej zostawić dla gości ;p
    Edit #1
    @Down
    Da się ? Sorka, widocznie się myliłem, ja po kupnie konsoli będąc zalogowanym na konto offline dołączałem i mi zrobiło drugie, także sorka za błąd

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Stary da się przerobić na profil xbox live, daj dołącz do xbox live na tamtym profilu.

Wczytywanie...

Poleć forum