1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy projekt Bungie będzie ekscytujący

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Czerwiec 30, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Bungie nie pokazali nowego projektu na E3, który stworzą pod skrzydłami Activision. Nic w tym dziwnego, gdyż teraz zajmują się Halo: Reach. Jednak nowy wydawca już w tym momencie jest bardzo podekscytowany kolejnym tytułem.

Dave Stohl z Activision twierdzi, że nowy projekt jest niesamowity, a jego premiera będzie wspaniała, cudowna i najlepsza na świecie. Będzie to nowa marka w dorobku Bungie, więc nie dziwię się, że Stohl jest podekscytowany. W końcu taką ma pracę. Tym bardziej, że Halo zostało u Microsoftu, więc trzeba nakręcać hype od podstaw.

Czym nas zaskoczą ojcowie Master Chiefa? Halo killer? Myth?

Nowy projekt Bungie będzie ekscytujący - NEOGO.pl - Serwis magazynu konsolowego NEO PLUS

2. Lotnik421 Xbox One

3. marekpl

marekpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    no ciekawe co oni tam robią :D czekam :D

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Mnie też ciekawi :D
    Chce jakiegoś porządnego tytułu :D

5. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Skoro gra idzie od Activision, to nie będzie to prawdopodobnie exclusive, nie?;)

6. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @UP
    To co jak nie Ex to będzie złe? Co to wszystko ma być Ex coś tam?

Boże ja chcę fajnej gry może i nawet może wyjść na Windows 95, aby była zajefajna na mojej konsoli :). Trzeba czekać na pewno cena po premierze będzie duuża.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum