1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy rekord Ubisoftu - przez błąd "patch" do Unity zajmuje 40GB na XONE

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft bije kolejne rekordy. Wczoraj donosiliśmy o tym, że w PlaStation Network pojawił się nowy, duży patch Assassin's Creed: Unity, zajmujący ponad 6GB. W międzyczasie łatka pojawiła się również na Xbox One. I tutaj okazuje się, że większość osób zmuszonych jest do pobrania... 40GB danych.

Tego jeszcze nie grali! Mamy "patch", który zajmuje 40GB. Ubisoft potwierdził, że użytkownicy, którzy wcześniej zainstalowali poprzednią aktualizację kodu Assassin's Creed: Unity muszą pobrać aż 40GB danych przy instalacji nowego patcha. Firma twierdzi, że dzieje się tak w wyniki błędu, który nie został zauważony przez deweloperów. W jego wyniku system konsoli pobiera ponownie całą grę, a nie tylko 6,7 GB danych.

Na oficjalnej stronie gry Ubisoft wystosował przeprosiny dla wszystkich właścicieli Xbox One. Wydawca zaznaczył, że osoby, które kupiły wersję gry na dysku mogą "obejść" ten błąd. Wystarczy odinstalować tytuł, zainstalować go ponownie. Przy ponownym uruchomieniu gry patch zajmujący 6,7GB powinien pobrać się normalnie. Niestety takie rozwiązanie nie działa w przypadku zakupu wersji cyfrowej.

Ubisoft podkreślił, że pracuje z Microsoftem nad rozwiązaniem tego problemu. Niestety firma nie podała, ile może potrwać wprowadzenie... patcha do patcha.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Aha... Lol :)
    Jak dobrze, że jednak nie ściągałem wczoraj tego 40 GB "pacza".

Ubisoft mnie rozłożył na łopatki w tym momencie.
    Nie dość, że wypuścili niedorobiony badziew na rynek. Potem uniżenie przepraszając graczy oznajmili, że będą korygować błędy w grze kolejnymi patchami.
    To jeszcze teraz przyznali się do tego, że zrobili błąd przy wypuszczaniu ostatniego patcha... Czy w tej firmie ktokolwiek pracuje na trzeźwo ?

Nie wiem, czy się śmiać z ich niedołęstwa czy też się wk...wiać na ciągłe robienie z ludzi idiotów. Co prawda sam wydałem marną stówę na wersję cyfrową, ale na miejscu ludzi, którzy wydali dwie i pół stówy albo i lepiej, to w grę wchodzi raczej ta druga opcja...

Coś czuję, że jednak w Unity dopiero zacznę realnie grać po Nowym Roku...

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tez mam Unity ale zagralem narazie pierwsza sekwencje i czekam grajac w inne tutuly az to naprawia

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Istny śmiech na sali. Tak jak wszyscy śmiali się z m$ z ich polityki z nieba [to co chcieli wprowadzić z XO] , tak teraz wszyscy wyśmiewają Ubisoft. Za chwile patch'e będą zajmować tyle ile gry na X360 czyli przeszło 8GB :D

Dlatego też jestem zdania chcesz kupić "nową generację konsol" to poczekaj 1-2 lata, aż sytuacja się mniej więcej ustabilizuje. Bo jak była premiera to każdy zarzekał się, że gry robi się łatwiej, płynniej itp itd. A jak jest naprawdę to widzimy np.30fps i do 1080p daleko :D

Dlatego też panowie od Wiedźmina chcą chyba przegrać swój tytuł XX razy by mieć 99% pewność, że wszystko będzie ok..

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Hahaha patch do patcha. Niezłe czasy wśród gier nastały :D

7. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Narzekacie na 40 GB, mi przez wspomniany patch na PS4 przyszło ściągnąć ponownie 500 GB (mam, a raczej miałem pełen dysk gier i musze wszystkie ściągać od nowa). Nie jestem jedyną osobą, której się to przytrafiło. Konsola zawiesiła się, zresetowała i wszystkie gry zostały usunięte wraz z aktualizacjami, zostały tylko profile i stany zapisu gry, dziwna sprawa, ***** ubigówno pełną parą.

Edit wszystko się już co prawda pobrało, ale prosze jakie cuda po tym zdarzeniu

Te uszkodzone dane to płyta w napędzie (UFC), które jak widać znajduje się obok. Po wysunięciu płyty ikona z uszkodzonymi danymi zniknęła:) To są jaja...

Gier, które mają błędne ikony nie mogę odpalić.
    AC błąd CE-34878-0
    Injustice 32062-3

Przy próbie odbudowy bazy danych błąd CE-33179-3
    Niektóre aplikacje mogą nie być wyświetlane, a niektóre ustawienia mogły zostać przywrócone do wartości domyślnych

Udało się przywrócić wszystko do normy.

8. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Ale też wasze, żale mnie wkurzaja jak nie wiem , najpierw pizgacie z ubi że craap i wgl to ubi przyznaje się do błędu a wy ze żałośnie ze się przyznali .. No i niech zajmują 10 gb byle by tylko rozgrywka w danej grze stała na wysokim poziomie . Jak już wpsominalem gry nie robi się w tydzień , a im więcej patchy tym lepiej dla tytułu bo będzie bardziej dopracowany .. Robi w uja ludzi to firma z R w nazwie, gdyż wypuszcza DLC z trybem który był zapowiadany gruuuubo przed premierą i to według mnie przyciągnęło spora część graczy a tu klops tyle czasu po premierze, w grę grają już tylko dzieci lub ktoś kto naprawdę się nudzi ..

Wracając do UBI zapowiedzieli ze ac będzie co roku .. pokażcie mi taka firmę która ma identyczne plany co do swoich gier .

9. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Mimo, że Ubisoft zalicza takie wpadki to jednak, zaraz obok Rockstar, robią najlepsze gry.

10. ps3seb

ps3seb Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :applause: 40 gb 40 gb :applause:

11. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    hehe uszkodzone dane pierwszy raz takie cos widze:D ja jednak poczekam z pol roku i dopiero kupie tego UNITy :D

Wczytywanie...

Poleć forum