1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy serwis MS streamujący muzykę może pojawić się i na 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Lipiec 14, 2009.

1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Microsoft ma zamiar wystartować z nowy serwis, który będzie streamować muzykę, pod koniec lipca. Jego użytkownicy będą mogli za darmo słuchać i ściągać rozmaite utwory. W założeniach ma być on podobny do wcześniej nieznanego mi Spotify, choć oczywiście to może się jeszcze zmienić, gdyż model biznesowy nie został jeszcze do końca ustalony.

Jak działa Spotify? Z tego co udało mi się wyczytać w opcji bezpłatnej słuchamy minuty reklam, za każde pół godziny słuchania muzyki, oczywiście jest też wersja płatna, w której nic nam już nie przeszkadza.

A teraz najciekawsze - usługa ta być może pojawi się również na Xboksie 360, a przynajmniej tak sugeruje Peter Bale z MSN. Czyżby last.fm jeszcze przed swoim uruchomieniem na konsoli doczekał się konkurencji? Trochę to dziwne... Chociaż w sumie jakoś tego Zuna przecież trzeba promować, prawda?

Ciekawi mnie też, o ile oczywiście nowy serwis wyląduje na 360, jak rozwiązane będą opłaty? Czy będzie on darmowy dla posiadaczy złotego abonamentu?

No i co na to Sony? Czy przygotowuje konkurencyjne usługi dla PS3? W końcu poza filmami, które już możemy wypożyczać i kupować w ich sklepie (sprawdzić, czy nie z Polski), firma posiada też wytwórnie muzyczne.

AKTUALIZACJA: Faktycznie, wypadało tu wspomnieć o Vidzone Sony, co niniejszym czynię.

[via Daily Telegraph]

Nowy serwis MS streamujący muzykę może pojawić się i na 360

Wczytywanie...

Poleć forum