1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowy slim + 2 pytania świżaka :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bastard79, Październik 21, 2011.

1. bastard79

bastard79 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    pisałem we właściwym temacie ale tam chyba nikt nie zagląda oprócz świeżaków :) wieć pozwole sobie napisac nowy temat na który nie znalazłem odpowiedzi w podpiętych.

po lekturze z podpiętym wiem, ze nie warto kupować nic starszego niż 2009 zeby miało przynajmniej jaspera więc w zasadzie zdecydowalem się na slima i w związku z tym dwa pytania

1. czy kupując nówkę ze sklepu np. tutaj
    Kod:
    http://www.morele.net/konsola-microsoft-xbox-360-4-gb-slim-294574/
    lub
    http://www.morele.net/microsoft-xbox-360-250-gb-slim-294777/

bez problemu je przerobię zeby grac w kopie najnowszych gier? LT2.0 i najnowszy dashboard ?

2. wersja 4gb czy 250 gb ? kupując 4gb musze liczyć się z tym ze gry bedą działać głównie z cd, czy to w jakiś sposób ogranicza żywotność CD romu i czy ma jakiś czas na szybkość działania gry ? bo rozumiem że jakieś dogrywanie z cd musi być ale to raczej tylko miedzy jakimiś etapami gry więc moge poczekać 30 sekund dłużej na wczytanie.

ewentualnie czy moge zamontować dysk komputerowy np. 500GB po sata ?

miały być dwa pytania ale pojawiło się jeszcze jedno

w slimie nie ma slotu na karte pamięci, czy w takim razie save zapisywane są na dysk/pendrive ? ile miejsca zajmują takie savy ?

z góry dziękuje za pomoc.
    M.

2. Lotnik421 Xbox One

3. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    bastard79 Witam cie mam nowego slima do sprzedania zabrałem go w plusie moge ci spylic za 699zł + przesylka .. 4gb . co do twoich pytań ... Posiadam tez x-a 4gb gry hulaja super na nim szybko sie wczytuja ... no i cena jest mniejsza , x box obługuje dyski do 320gb takie z allegro wpisz sobie dysk xbox i bd widział ceny ... przeróbka takiej konsoli to koszt 100-150zł ... save zapisuja sie na tej pamieci 4gb ... zajmuja mniej wiecej ok 1-10 mb tak w przyblizeniu ... kupuj x-a 4 gb a jak pusci cie kiedys kasa to jakis dysk ... ja np niewidze sensu kupowania dysku :))

4. D3N

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    A i jeszcze jedno przeróbka konsoli jej sposób jak i cena zależą od Napędu ... w niektórych sie wierci w niektórzych lutuje ... tracisz gw bo plomb nieda sie super niewidocznie odkelic ... ver napedu czesto jest do odgadniecia po dacie produkcji np 05.08.2010 to juz naped liteon 0225 którego przeróbka kosztuje jak wyzej napisałem 100-150 w zalezności od chipu :))

5. bastard79

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    dlaczego chcesz sprzedać nowego slima ? za 750 zł moge kupić nówkę w sklepie z gwarancją braku bana.

6. D3N

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    wszystki 3 konsole dostałem od plus-a z sieci . . jedną sobie zostawiłęm 2szt mam do sprzedania zupełnie nowe !!! 699 zł cena

7. bastard79

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    z tego co czytałem to juz sie nie lutujexboxów, koszt przerobienia do 50 zł. - przynajmniej na allegro w okolicach mojego miejsca zamieszkania.

8. D3N

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    bastard79 " za 750 zł moge kupić nówkę w sklepie z gwarancją braku bana " - wyskakujesz z zbanowana konsola :)) hehe . KOnsole ktore sprzedaje navet niewidziały swiatła dziennego ... niebyły wogóle ruszane z pudła i maja 24mies gw !

9. D3N

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    bastard79 neima mozliwosc przerobienia konsoli bez lutowania lub ciecia chipa ! zalezy jaki naped No ! ! ! mówimy o slimie nie o fat-cie ! ? odpowiada ci cena podana przezemnie ? x-a ?

10. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    Oststnio w Media widzialem nowke za 749zl, produkcja 2011 - 03 wie LITEK, spokojnie mozna przerobic.

11. D3N

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Naped 0225 tez mozna !:p ludzie szok byłem tydzien temu tez swierzakiem ale to ci piszecie to drramat ...

12. bastard79

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kod:
    http://allegro.pl/flash-przerobka-naprawa-napedu-xbox360-fat-i-slim-i1885754498.html

takich ogloszen jest sporo i lutowanie raczej nie wchodzi w gre,usb probe zalatwia temat.

@D3N cena nie powala,dokladam 30 zł i kupują pewną nówkę ze sklepu. ale wróćmy do pytań z pierwszego postu :) wiemy ze slimy można przerabiać, pytanie tylko czy wszystkie ? czy smialo moge kupować pierwszego lepszego slima czy najpierw muszę sprawdzić jakiś parametr aby nie było problemów z przerobieniem.

13. D3N

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    bastard79 Własnie dzwoniłem do goscia !! na 2 numer podany z allegro przeróbka napedu 0225 150zł ! a na aukcji ma napisane ze kazdy naped 30zł niezmienna cena > JAKI KOLES BAJKOPISARZ :)))

14. D3N

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
  15. bastard79

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    hmm, rozmawiałem dzisiaj z gościem i mówił o 30 zł :/ jeżeli przeróbka kosztuje 150zł, to lepiej kupić fata na płycie jasper

16. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    Slimy to 100-150zl. U mnie w Łodzi jeden koles zaspiewal...350zl;]

17. D3N

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Papa LOLO a kolega powyzej Radzi o 30zł jak najety :) hehe . Cena sie niezmieni dopuki niewalna zwykłego flasha a nie kombinowania w luty i ciecie :)) . potem moze bd 50zł .

Wczytywanie...

Poleć forum