1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowy slim ze sklepu wymiana napedu wyciaganie klucza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bywaniewasko, Luty 20, 2013.

1. bywaniewasko

bywaniewasko Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam pytanie do zaznajomionych z tematem mam pytanie czy jak kupie przypuscmy nowego slima 4gb ze sklepu data produkcji bedzie 2012+ to czy dalo by sie z niego wyciagnac jakos w miare latwo klucz napedu z tych nowych napedow nie chodzi mi o przerobienie tylko wyciagnal bym z niego klucz(jak sie da) kupil jakis naped na allegro(nie wiem czy do slima mozna wlozyc jakies stare napedy) i wlozyl go do konsoli z moim oryginalnym kluczem i lt 3.0 czy to bedzie dzialac ? jak nie to jakie sa sposoby przerobienia tych nowych slimow i za jaka cene ? tak zeby dalo sie grac na live czyli rgh odpada...

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    podmiana nie zadziala,mozna przerobic koszt ok 350zl

4. Ernest Strzelczyk

Ernest Strzelczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
  5. jarko20

jarko20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    SkoczówCity
    Albo Xkey/Wasabi, ale wszystko w "dobrej" cenie niestety.

6. bywaniewasko

bywaniewasko Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kurde... to juz lepiej chyba szukac odrazu z lt 3.0 uzywana jakby ktos mial na sprzedaz to mozna sie odzywac... mysle tez nad tym wasabi bo fajnie ze bez plyt itp tylko nie wiem ile to podziala i co z tym kluczem napedu jak jest z tymi nowymi konsolami ?

Wczytywanie...

Poleć forum