1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy soft?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Moonchild, Kwiecień 21, 2009.

1. Moonchild

Moonchild Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam przerobioną 360-ątke iXtremem (wnioskuje tak bo chwile grałem na xbox live jak miałem free subskrypcje). Przerabiałem ją jakoś przed nowym rokiem. No i było okej ale dziś sobie poszedłem kupić Guitar Hero Metallica (kopie zapasową ofc) no i wracam patrze nie działa. Zaniosłem oddać i pani mi mówi że nie działa bo wyszedł nowy soft i mówi że za 50zł mi go wgra. Teraz moje pytanie jak wgrać samemu tego softa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Nie będe cię odsyłał do linków. Widać że się na tym nieznasz lepiej daj jej do wgrania za te 50 zł bo samemu lepiej się w to nie bawić.

4. Moonchild

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak, w xboxach jestem zielony ale mam spore doświadczenia z innymi konsolami.
    Dałem 290 za przerobienie, dam jej 50zł wyjdzie za 2 miechy nowy soft i znów 50zł? Sorry, mi się tak nie przelewa

5. FICU

FICU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Boguszów-Gorce
    Maciek1422 - ja jakoś też nie umiałem przerabiać ani nic ale jak wyszedł nowy IXtreme(1.51) i dowiedziałem się ile to u kolesia bd kosztować(100zł) to sam wolałem się nauczyć przerabiać konsole. Robiłem wszystko według VideoTutka i nauczyłem się.

6. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Boże gdzie ty przerabiałeś tą konsole że prawie 3 stówy dałeś ??? Naprawde radze ci dać jej do przerobienia a pozatym nowe iXtrem'y tak szybko nie wychodzą. Tzn teraz czekamy na Ixtreme 1.6 ale on bedzie taki jak 1.51 tylko że bedzie można podłączć napęd od xbox'a do kompa i zgrywać oryginalne gry na dysk kompa

7. Moonchild

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wtedy trzeba było wymieniać napęd. Ja jednak poproszę jakieś tutoriale. Nie dam jej do przerobienia bo zbieram na 3 koncerty i jeszcze pare rzeczy.

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    masz pare poradnikow na forum poszukaj.

9. Moonchild

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ehh lepiej dam to 50zł.
    Chyba ze ktos z krakowa chciałby mi to zrobić na miejscu za odpowiednią opłatą :)

10. livingfear

livingfear Guest

Najlepiej jedź sobie na giełdę komputerową,tam Ci wszystko, fajnie wgrają.

Wczytywanie...

Poleć forum