1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Splinter Cell

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Alf1966, Listopad 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Jak informuje Jade Raymond, szefowa studia Ubisoft Toronto, jej ekipa pracuje nad Splinter Cell 6 (tytuł roboczy) – kolejną częścią słynnej serii gier akcji. Gra powstaje bezpośrednio w kanadyjskim oddziale firmy i, jak się dowiadujemy, prace nad tytułem „trwają już od jakiegoś czasu”.

Prawdopodobnie nie będziemy mieli do czynienia z drugą częścią Splinter Cell: Conviction, całkiem ciepło przyjętej przez graczy produkcji z Samem Fisherem w roli głównej. Jak na razie zarówno Jade Raymond jak i pozostali przedstawiciele Ubisoftu nie udzielają żadnych szczegółów na temat ich nowej produkcji. Możemy zatem tylko domniemywać, czy kolejna odsłona tej uznanej serii wróci do swoich składankowych korzeni czy też będzie kolejną grą stawiającą na szybką i widowiskową akcję. Nie znamy także platform docelowych.

Oprócz informacji o nowej części Splinter Cell, Raymond podzieliła się także planami kanadyjskiego studia na kolejne lata. Ambicją oddziału w Toronto jest stworzenie pięciu gier o statusie triple-A (o najwyższej jakości). Splinter Cell 6 jest jedną z dwóch takich produkcji będących aktualnie w trakcie procesu tworzenia. Druga nie została jeszcze ujawniona.

źródło: Jade Raymond pracuje nad szóstą odsłoną serii Splinter Cell | Wiadomość 2010-11-26 21:23:48 | GRY-OnLine

Ja osobiście nie mogę się doczekać, ponieważ w ostatnią część serii grało mi się bardzo przyjemnie. A jeszcze bardziej jestem ciekawy tych nie ujawnionych gier o statusie triple-A.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jestem bardzo ciekawy jaki to będzie ten nowy SP. Bo Splinter Cell: Conviction było dla mnie jedną wielką porażką..

4. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    E tam moim zdaniem był niczego sobie:p

5. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    SP:C był porażką masz rację krótkie , skradanie w cieniu chyba z harrego i jego peleryny niewitki. Nowa 6 też pewnie taka będzie . Czekam na mgs 2 lata

6. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    SC: Conviction było niezłe. Chętnie zagram w nową odsłonę tej serii. Ciekaw jestem jaka będzie fabułą.

7. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chętnie zagrałbym w jakiegoś nowego Splinter Cella a nie w marne podróbki dla casuali niszczące tę markę ...

8. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    też tęsknie za Samem Fisherem. ale w jego prawdziwym stylu. nie to co w SC:C chociaż też niezły był.

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Conviction mi nie podeszło i jakoś nie czekam na nowego Splintera.

10. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    No ładna wiadomość na początek dnia ;]
    Osobiście czekam lecz mam nadzieję, że będzie dłuższe niż Conviction i trudniejsze...

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Conviction miało ciekawą fabułę i ogólnie gameplay ale jednak mam sentyment do starszych części tej gry...

Conviction było trochę za proste :) Mam nadzieję że nowy SC wróci do starych części :)

12. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Conviction fajne mimo że krótkie, ale nadrabiało dodatkowymi trybami, no i jeszcze CO-OP :p
    Zobaczymy co to tam wymyślą :D

13. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  14. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Heh a nigdy nie grałem w żadną część a tu już nowa wychodzi:D Mi ta gra jakoś nie podchodzi z tego co tak widziałem na filmikach.

15. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    SC sie skonczyl dawno temu
    teraz robia to jak NFS zeby bylo

16. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Według mnie mogliby godnie zakończyć serię Splinter Cell. Wiadomo, że mogą na tym kupe kasy zarobić bo SPLINTER CELL to świetny tytuł. W Conviction nie mam zamiaru grać, bo widziałem u kumpla na PeCecie, troche pooglądałem na YouTube'ie i wydaje mi się że to najgorsza z serii. Splinter Cell skończył się na Double Agencie, a prawdziwym Splinter Cell'em jest Chaos Theory które jest świetne. Jak już chcą zrobić szóstą część, niech to będzie "powrót do korzeni" czyli typowa skradanka. Ubisoft stać na zrobienie świetnej gry (SC) ale jak widać chyba im się nie chce.

17. kaniutek1

kaniutek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam nadzieje , że nowy SC będzie podobny do chaos theory ;) on był najlepszy z całej serii chociaż Conviction też mi się podobał.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum