Nowy sposób na darmowe kody xbox live?

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
Witam czy jest może jakaś promocja która daje kody na 14 dni live?

Jak widzę jak ktoś zaczyna handlować wiekszą ilościa danych kodów to przeważnie jest jakaś akcja.

XBOX LIVE 14 DNI - EU/US - AUTOMAT 24/7 (4819739171) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jakby ktoś kupił to mógłby napisać co jest przy aktywacji kodu. Tą droga można by dojść skąd pochodzą
 

coolseba

Świeżak
Świeżak
Jest już więcej aukcji... XBOX LIVE 14 DNI - EU/US/GLOBAL - AUTOMAT 24/7 (4840049158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Jakiś sposób na 14 dni trial jest na bank, tylko trzeba wyśledzić co i jak :)
 

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
Jest już więcej aukcji... XBOX LIVE 14 DNI - EU/US/GLOBAL - AUTOMAT 24/7 (4840049158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Jakiś sposób na 14 dni trial jest na bank, tylko trzeba wyśledzić co i jak
Easy kupić 1sztuke w google wklepać to co piszę z xbox.com w google, z każdego kodu pisze z jakiej promocji on jest.

Aktualizacja
Te o kody są z XBOX ONE!
 

grzegorz1652

Banned
Użytkownik
jak z xbox one? ale skąd pochodzą wiadomo? Niektórzy sprzedają 7 kodów po 2dni i jest wtedy 14dniowy a niektórzy właśnie jeden kod który ma ważność 14dni także trzeba dobrze czytać na aukcji co pisze. Ja pisałem do jednego gostka z Krakowa to mi napisał że kody pochodzą z zagranicy i są w 100% bezpieczne i oryginale. Ale nic więcej bo wiadomo żeby na tym stracił ;p chociaż i tak jak ktoś kupi to się pewnie dowie skąd pochodzą.
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
Nemezis30
skąd dokładnie pochodzą te kody?Jakaś promocja Xbox One?
 

RobsoR2

Użytkownik
Użytkownik
Ewidentnie coś sie dzieje bo ludzie coraz tańsze kody wstawiają . Tak jak jeszcze kilka dni temu były po 3,50z za 48 to teraz juz aukcja jest 2,55 i podejrzewam że za 2-3 dni zejdzie do ceny 1zł . ! XBOX LIVE 48H 48 H 2D DNI automat 24h ! gratis ! (4851972494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

pawlak56725

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na allegro pojawia się coraz więcej aukcji z kodami na 14 dni. Wie ktoś skąd ci sprzedawcy to mają ?
 

~Styx~

Banned
Na allegro pojawia się coraz więcej aukcji z kodami na 14 dni. Wie ktoś skąd ci sprzedawcy to mają ?
każdy ma swoje źródło o którym nie wolno mu mówić
 

~*Szyfr*~

Banned
ja dzisiaj aż trzy zgarnąłem
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
opowiesz nam jak?
 

dragon1493

Banned
Zakladasz kilka kont na fb i losujesz z kazdego az trafisz :)
1 konto = 3 losowania na dobe
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chodzi Ci o doritos? Tam masz 48h a nie 14 dni
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Na tym doritosie teraz ciężko trafić. Wcześniej trafiałem ciągle, a teraz w ogóle nie chce mi się ustawić jak trzeba....
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
kupował ktoś te kody na 14 dni ?
 

pawlak56725

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
czyli bankowo są darmowe
 

kuba4x4

Świeżak
Świeżak
jeśli wam to w czymś pomoże to taki jest komunikat przy tych kodach w momencie wprowadzania ich przez stronkę : LIVE 14-Day Trial (Xbox One inserts)
Są z xboxa one, tylko problem polega na tym, że nie ma o tym nigdzie w necie informacji ...
 

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
jeśli wam to w czymś pomoże to taki jest komunikat przy tych kodach w momencie wprowadzania ich przez stronkę : LIVE 14-Day Trial (Xbox One inserts)
Są z xboxa one, tylko problem polega na tym, że nie ma o tym nigdzie w necie informacji ...
To chyba oczywiste ,że się gdzieś na one coś jest co się da generować. Kto ma one musi pogrzebać w dashu.
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
Prawdopodobnie tak jest ze gdzies na X1 w dashu jest.
 

~Styx~

Banned
mój kolega mi mówił że te kody z skitells działają mu do dziś
 

Do góry Bottom