Nowy styl dla forum

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Wczoraj znalazłem chwilę czasu i rozpocząłem prace nad nowym style dla forum. Oto wersja beta. Jeśli macie jakieś pomysły to z chęcią ich wysłucham.



 

nemek

Użytkownik
Użytkownik
fajnie tylko nie widze tu opcji nawigacji ktore znajduja sie obecnie na samej gorze (Panel sterowania, FAQ, .....)
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
fajnie tylko nie widze tu opcji nawigacji ktore znajduja sie obecnie na samej gorze (Panel sterowania, FAQ, .....)
vb 4 jest trochę inaczej skonstruowane linki są w prawej górnej części oraz w pod navbabrem w topie
 

fortis

Banned
Oto wersja beta.
Więc nie ma się co dziwić czemu jeszcze kilku opcji nie ma.

A co do nowego stylu forum, to moim zdaniem dobry, bo ten aktualny trochę się już znudził.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Na SB padła propozycja zrobienia pomarańczowego navbara:
 

chmuri

Banned
Użytkownik
spokojnie to dopiero początek i w końcu zielony styl tak jak ma być zapytam się krótko kiedy wrzucasz?
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
spokojnie to dopiero początek i w końcu zielony styl tak jak ma być zapytam się krótko kiedy wrzucasz?
Jak ukaże się vb 4.0.2 (koniec stycznia) gdyż aktualna wersja 4.0.1 ma sporo błędów. Poz tym vbSEO 3.5 RC2 działa z 4.0, z 4.0.1 nie. Dodatkowo vbSEO GOLD ma być pod 4.0.2 więc warto poczekać.
 

chmuri

Banned
Użytkownik
super :D a coś oprócz wyglądu będzie zmienione?
 

rafaltomb

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie było by gdyby każdy indywidualnie mógł sobie zmienić tło jak na xbox'ie ^^
 

wojtas74

Użytkownik
Użytkownik
bardzo spodobał mi sie ten styl forum :D
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
background fajnie, ale może pomyślisz nad tym, żeby zostawić menu w stylu elite fajnie to wyglądało.
 

eXcellent

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajny przejrzysty styl :)
jedyne co to jakos bym bardziej wyeksponował tekst w napisz nowy temat na tym zielonym tle ;) moze jakas delikatna czarna obwódka wokół tekstu i odrazu lepiej by to wyglądało ;)
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Bardzo fajny przejrzysty styl :)
jedyne co to jakos bym bardziej wyeksponował tekst w napisz nowy temat na tym zielonym tle ;) moze jakas delikatna czarna obwódka wokół tekstu i odrazu lepiej by to wyglądało ;)
jak masz 2 scr w 1 poście to zielony przycisk z bialym tekstem jest po najechaniu a bialy z czarnym tekstem jest normalnie
 

nemek

Użytkownik
Użytkownik
mi se generalnie podoba ... kiedy wejdzie do uzytku ?
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
mi se generalnie podoba ... kiedy wejdzie do uzytku ?
poczatek lutego
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
Jaram się ;P Bo obecny jest ciemny strasznie i nie wiem dlaczego ale bolą mnie od niego oczy :< :p A tamten jest taki bardzo przyjemny :)
 

jashimara

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie gites, ale przydałyby się jakieś małe urozmaicenie.
 

nemek

Użytkownik
Użytkownik
czyzby wielka transformacja forum ?
dzial download zniknal, nowe niepirackie dzialy, calkowita odmiana strony, czyzby forum stawalo sie calkowicie niepirackie ?
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Dobre zmiany nie sa zle. Fajny jasny styl ten ciemny faktycznie mogl sie juz znudzic.
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
kwestia przyzwyczajenia ale ten model forum mi się bardziej podoba
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom