1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy System Update 2.0.15572.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xonsox, Czerwiec 18, 2012.

1. xonsox

xonsox Banned

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. Jeśli obecnie używasz JTAG / RGH nic nie rób tylko czekaj na freeboot xebuild zostaanie zaktualizowany do 15572.
    Nie masz się czym martwić. Już przetestowano załataną aktualizacje Freeboota 15572 i działa świetnie.

2. Jeśli nie używasz RGH a chcesz mieć RGH i masz aktualizacje CB (phats 14717/14719, 15572 slim każdy wersja poniżej), wykonaj pełne zrzut używając programatora.
    Polecamy również uzyskać klucz procesora (przy użyciu xilinka). Zrób to i będziesz zawsze mieć możliwość usterki (RGH).

3. Nie ma to wpływu przy użyciu Demon . Jeśli używasz to zawsze możesz uruchomić aktualizacje 15572 z Xbox Live i wgrać
    poprawionym NAND na Demona (z LDV prawidłowej wartości).

3a Dla pełnego zrozumienia chodzi o montaż układu przy demonie nic nie musimy robić sprzętowo tylko programowo (inaczej się ma to do duala na Glichu wtedy musimy przelutować instalacje do RGH 2.0)

4. Slim użya kodu RGH2 nie RGH1. Od zawsze po aktualizacji cb phat zaczął używać tego kodu. Mam nadzieję,
    że pytania i nieporozumień na ten temat wyjaśniłem.

5. Nie można używać RGH1 Z usługą Xbox Live przy użyciu podwójnego NAND, można z RGH2

6. Dla pełnego zrozumienia aktualizacja do RGH 2.0 jest wymagana tylko wtedy , jak masz zamiar korzystać z dual Nand.

7. LT + 3,0 fw działa poprawnie. Jak zawsze wrócić do oryginału, następnie aktualizuj ( flashowanie).

Mam nadzieję, że odpowiedziałem na powtarzające się niezliczone pytania.

Pozdrawiam
    NS dawniej 33-300

2. Lotnik421 Xbox One

3. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    z całym szacunkiem ale to nieładnie wrzucać czyjeś słowa do translatora i postować je potem bez podania źródła.
    Źródło (tu da się zrozumieć o co chodzi) 15572 Update Clarification - Team Xecuter

4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    co do 7 punktu wystarczy tylko update jak zawsze nie trza robić org flash update i flash;))

5. koshin

koshin Banned

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pszczyna
    Powiedział co wiedział :) Zalecenia powrotu do oryginała nie ma nic do gadania z tym że może cofnąć przeróbkę ale jest prawdopodobieństwo iż Microsoft przy aktualizacji sprawdza firmware w napędzie co w konsekwencji grozi banem. Poczytaj TX alb C4eva to się dowiesz. Z resztą o nowej aktualizacji pisałem jeszcze przed postem Team Executer i po polsku :) http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/dual-nand-na-fatach-nowa-aktualizacja-136018/

Wczytywanie...

Poleć forum