1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Trailer Alan Wake X10

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Luty 11, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na imprezie microsoft, X10, został zaprezentowany nowy trailer Alan Wake.
    YouTube - Alan Wake - Trailer X10

2. Lotnik421 Xbox One

3. salomonik

salomonik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Coś czuje w kościach, że rewelacji nie będzie z tej gry... TPP z uzyciem światła, that's all

4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    that's all?? WTF??!! Klimat to 90 % tej gry takze wstrzymaj sie z takimi komentarzami ;) A ja sie doczekac nie moge .... strach pomyslec co bede mial w nocy jak bede probowal zasnąc... (przykre wspomnienia po Dead Space) TV 50' Glosniki 5.1 ojojojojojoj .

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    Premiera w Europie 21 maja 2010. trochę jeszcze trzeba poczekać

6. kobzuch

kobzuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kawałek gameplay'a z policją zrobił na mnie większe wrażenie. Myślę jednak, że raczej tej gry nie spieprzą. Głośno o niej już ładny kawałek czasu i tytuł jest już rozpoznawalny. Mam nadzieję, że fabuła nie pójdzie w stronę tej z Silent Hill, bo nie chce mi się szukać żony, córki, czy też innej zarazy, która wlezie gdzieś, wplącze się w coś, a potem trzeba iść i ratować:) Dla mnie hit. Po niezbyt udanym Silent Hill HC, pResidencie Emilu, który oprócz grafiki kompletnie niczym mnie nie zachwycił, szykuje nam się pożądny triller. Chcę mieć tą grę i koniec pieśni!

7. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Uwielbiam Stephena King'a i czuję, że ta gra będzie miała klimat książek mistrza horroru. Widać już nawet dwa nawiązania do książek. Scena z siekierą w drzwiach - Lśnienie (przy okazji genialna ekranizacja powieści) i z maszyną do pisania - Misery. Czekam na info o edycji kolekcjonerskiej i mam nadzieję, że będzie wypaśna. No i mam nadzieję, że nie dodadzą do niej latarki jako głównego bonusa.

8. ZorGeReR

ZorGeReR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łuków
    Pierwsze wrażenie: zalatuje filmowym schematem, ale gdy się wsłuchasz w komentarz, obejrzysz trial, zmienisz zdanie. Jak dla mnie mistrzostwo, fajny klimat, ciarki na plecach, gra na pewno ucieszy niejednego wielbiciela horroru.
    Kupię na 100%

9. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Dokładnie jeżeli scenariusz gry będzie choć w połowie tak wciągający jak książki Stephena King'a, to na pewno to będzie świetny tytuł trzymający w napięciu od początku do końca i jeszcze na długo po jej skończeniu......

Co do nawiązań mam nadzieję, że takich smaczków będzie cała masa :DD

Czekam na ten tytuł i bardzo liczę na niego, wydaję mi się, że takie studio jak Remedy po prostu nie może sknocić tej produkcji i będziemy mieć HIT!!!.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum