Nowy Trailer Alan Wake X10

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garnek

Użytkownik
Użytkownik
Na imprezie microsoft, X10, został zaprezentowany nowy trailer Alan Wake.
YouTube - Alan Wake - Trailer X10
 

salomonik

Użytkownik
Użytkownik
Coś czuje w kościach, że rewelacji nie będzie z tej gry... TPP z uzyciem światła, that's all
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Coś czuje w kościach, że rewelacji nie będzie z tej gry... TPP z uzyciem światła, that's all
that's all?? WTF??!! Klimat to 90 % tej gry takze wstrzymaj sie z takimi komentarzami ;) A ja sie doczekac nie moge .... strach pomyslec co bede mial w nocy jak bede probowal zasnąc... (przykre wspomnienia po Dead Space) TV 50' Glosniki 5.1 ojojojojojoj .
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
Premiera w Europie 21 maja 2010. trochę jeszcze trzeba poczekać
 

kobzuch

Użytkownik
Użytkownik
Kawałek gameplay'a z policją zrobił na mnie większe wrażenie. Myślę jednak, że raczej tej gry nie spieprzą. Głośno o niej już ładny kawałek czasu i tytuł jest już rozpoznawalny. Mam nadzieję, że fabuła nie pójdzie w stronę tej z Silent Hill, bo nie chce mi się szukać żony, córki, czy też innej zarazy, która wlezie gdzieś, wplącze się w coś, a potem trzeba iść i ratować:) Dla mnie hit. Po niezbyt udanym Silent Hill HC, pResidencie Emilu, który oprócz grafiki kompletnie niczym mnie nie zachwycił, szykuje nam się pożądny triller. Chcę mieć tą grę i koniec pieśni!
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Uwielbiam Stephena King'a i czuję, że ta gra będzie miała klimat książek mistrza horroru. Widać już nawet dwa nawiązania do książek. Scena z siekierą w drzwiach - Lśnienie (przy okazji genialna ekranizacja powieści) i z maszyną do pisania - Misery. Czekam na info o edycji kolekcjonerskiej i mam nadzieję, że będzie wypaśna. No i mam nadzieję, że nie dodadzą do niej latarki jako głównego bonusa.
 

ZorGeReR

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsze wrażenie: zalatuje filmowym schematem, ale gdy się wsłuchasz w komentarz, obejrzysz trial, zmienisz zdanie. Jak dla mnie mistrzostwo, fajny klimat, ciarki na plecach, gra na pewno ucieszy niejednego wielbiciela horroru.
Kupię na 100%
 

tkn

Użytkownik
Użytkownik
Uwielbiam Stephena King'a i czuję, że ta gra będzie miała klimat książek mistrza horroru. Widać już nawet dwa nawiązania do książek. Scena z siekierą w drzwiach - Lśnienie (przy okazji genialna ekranizacja powieści) i z maszyną do pisania - Misery. Czekam na info o edycji kolekcjonerskiej i mam nadzieję, że będzie wypaśna. No i mam nadzieję, że nie dodadzą do niej latarki jako głównego bonusa.
Dokładnie jeżeli scenariusz gry będzie choć w połowie tak wciągający jak książki Stephena King'a, to na pewno to będzie świetny tytuł trzymający w napięciu od początku do końca i jeszcze na długo po jej skończeniu......

Co do nawiązań mam nadzieję, że takich smaczków będzie cała masa :DD

Czekam na ten tytuł i bardzo liczę na niego, wydaję mi się, że takie studio jak Remedy po prostu nie może sknocić tej produkcji i będziemy mieć HIT!!!.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom