1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy trailer Black Ops 2 zostanie pokazany podczas finału Ligi Mistrzów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 17, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz

Albo specjaliści od reklamy w Activision uwielbiają sport, albo naprawdę mają nosa i wiedzą, co i kiedy zareklamować (znając życie to drugie), bo po tym jak w czasie przerwy jednego z pierwszych meczy play-off w NBA zaprezentowali nam premierowy trailer CoD: Black Ops II, teraz postanowili uraczyć nas kolejnym w czasie przerwy finału Ligi Mistrzów w Monachium.

Pisząc „nas” nie miałem na myśli nas – Polaków, a nas – graczy, gdyż nie będzie on dostępny w przerwie meczu na żadnym z polskich kanałów, które przeprowadzą transmisję z Bawarii – w Polsce transmisję przeprowadzą dwie stacje TV.

Szczęśliwcami, którzy jako pierwsi zobaczą premierę tej poniekąd reklamy, będą widzowie stacji ITV 1 oraz Sky Sports 1 HD (oba dostępne w Wielkiej Brytanii).

Czego możemy się spodziewać po sobotnim trailerze? Raczej niczego innego, niż kilku fajerwerków technicznych, paru dronów i strzelaniny – choć oczywiście mogę się mylić. Nie spodziewałbym się ani odrobiny gameplaya z trybu single lub multi. Na to przyjdzie czas podczas finału Euro i Igrzysk Olimpijskich w Londynie, bo przecież „sport to zdrowie”.

PS. Za kim będzie w finale? Bayern czy Chelsea?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Za Delta Force :>

Imo głupie. Co ma piłka nożna do FPS-ów?

Uprzedzając kogoś pytanie. Co ma piernik do wiatraka? Otóż, oba wyrazy mają tyle samo liter i oba kończą się na k :D

4. Ogi

Ogi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    A, A
    Robią zamieszanie i tyle :)

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Nic, ale tu chodzi o oglądalność :)

U nas nie będzie, bo Acti leje na Polskę, więc im nawet na reklamę szkoda.

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Gry od Activison chyba LEM wydaje, albo Cenega... ostatnio była jakaś zmiana, że gry od Activison wydaje polski wydawca X a od Blizzarda polski wydawca Y, nie będę teraz obstawiał, bo nie pamiętam :(

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    LEM się zajmuje dystrybucją gier od Acti. Zeszłej jesieni EA przeprowadziło agresywną kampanię reklamową w Polsce i mają tego wynik w sprzedaży Bf3 względem MW3 , więc może jednak warto zainteresować się bardziej naszym rynkiem :)

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    To nie pamiętacie jak reklamowali Black Ops? Ja do dziś mam w oczach te zdjęcia z Times Square w Nowym Jorku gdzie był OLBRZYMI plakat CoD:BO. Treyarch umie lepiej reklamować swój produkt, a że mają W CH*J dużo środków na to, mogą sobie pozwolić. Jak dla mnie bomba. Jedyny zaje*isty minut, to brak tego w Polsce... Nie wiem czemu się jeszcze do tego nie przyzwyczaiłem.

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Bo Polacy są źli, bo kupili kilka razy więcej Battlefieldów niż CoDów :D

10. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    już mnie coraz bardziej przestaje interesować to co się dzieje z Cod po tym co zobaczyłem w tegorocznej odsłonie ;/

11. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    EA mogłoby przed rozpoczęciem meczu zareklamować się na żywo...

Wyobraźcie sobie wpada 20 żołnierzy na boisko, zaczynają coś tam strzelać... Po odegraniu 'scenki' zaczyna lecieć muzyka z Battlefielda, a w tym czasie zamiast 'piłki' rozkładają wielki transparent z napisem: Battlefield Bad Company 3!

12. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Haha spadłem z krzesła! Żartujesz sobie? Finał LM to najważniejsze wydarzenie w piłkarskiej Europie i nikt do tego nie dopuści. Gdyby taka akcja nastąpiła to bym, już żadnego g**** od E($)A nie kupił . . .

Monachium w sobotę po meczu będzie niebieskie :D.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum