1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy trailer Call of Duty: Black Ops 2 do promocji LG 3D

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Październik 26, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Treyarch udostępniło napakowany akcją trailer kampanii Call of Duty: Black Ops 2. Jest to kolejny zwiastun gry - tym razem jednak materiał został wypuszczony, by promować telewizory LG z obrazem 3D.

źródło : Nowy trailer Call of Duty: Black Ops 2 do promocji LG 3D - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Sala8

Sala8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Zawsze byłem za codem, ale teraz już aż nim rzygam. Nie mogę aż na to patrzeć co się z tym dzieje...
    Raczej zainwestuję w Moha, żebym pograł w fps'a w klimacie jaki lubie, jakim była jeszcze namiastka mw2.

4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja też nienawidze takich klimatów jak w tym COD,szczerze mowiąc to od czasów MOH na PSX nie grałem w żadna inną część dłużej niż godzine,tamten MOH miał klimat,te niemieckie gadki itp,a teraz shit się robi.
    Ale co jak co,porównując nowego MOH i tego COD-a,wybieram MOH,pieprze jakieś strzelanie do przeudo kosmitów.

1 osoba to lubi.
  5. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Czy wy zawsze przy nowinkach CoD musicie go porównywać do tego beznadziejnego BF'a czy jego klona MOH'a, ludzie dajcie se już spokój, w tym temacie mówi o CoD'dzie, Wyznaczniku standardu gier FPS, niestety czy tego chcecie czy nie taka jest właśnie dla was fanów MOHA I BFA bolesna prawda widać to przy każdej nowince dotyczącej COD'a jak strasznie próbujecie zhejtowac i z gnoić tę grę, ale niestety bardzo nie udolnie wam to idzie.

Nic dziwnego że LG chwyta się takiej okazji i próbuje promować swoje TV przy takim gigancie jak COD. Jednak dla mnie LG to szajs którego nigdy bym nie kupił.

6. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    Lg tak samo jak i cod hehe :) mnie wogole ta gra nie rusza co innego moh czy bf

1 osoba to lubi.
  7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Patrząc na to z dalekiej perspektywy nie będąc ani po stronie BF'a, Coda czy czegoś innego. Chce w tej grze mieć duże boooommm i powiedzieć no bardzo dobra kampania dla jednego gracza i bardzo dużo akcji.

Reszta zbytnio mnie nie interesuje. Nie jestem przekonany że będzie to GOTY, lecz myślę, że akcja jakaś będzie.

Potraktujcie tego Coda luźnie jako odskocznie od normalnych wojen =)

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Napisze to co inni do mnie, gdy napisałem że MoH:Warfighter jest do d*py - "A GRAŁEŚ?!"

9. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Rozumiem że CoD się wam nie podoba,spoko. Ale żeby jeszcze warfighter był lepszy...Przy znów,takim samym codzie i niedopracowanym, i przy jadącym na bf-ie moh-u,nikt kuźwa nie zauważa Far Cry 3...No ale każdy ma swój gust...

10. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Widzę że na forum mamy samych branżowych VIPów którzy już ogrywają Black Opsa 2. Proszę, napiszcie coś więcej!

11. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dokładnie, Far Cry 3 w tym roku jest czarnym koniem, może nawet więcej. Myśle że to właśnie ta gra zgarnie masę graczy, w tym mnie :)

1 osoba to lubi.
  12. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Nie grałem i nie mam zamiaru :) Po filmiku już widze,że kolejny FPS ,który jest rozgrywany w przyszłości(witamy w roku 2097 ,gdzie Michał Wiśniewski ma 17 żone,a Ibisz nadal wygląda jak 15 latek).
    Nie gram w takie gry ogólnie,bo nie trawie FPS-ów na konsoli,ale jak już miałbym grać to napewno wybrałbym MOH,nawet i z tego powodu,że zawsze bardziej MOH mnie urzekał niż COD,czy to na PSX,PS2 czy na PC,MOH był zawsze dla mnie lepszy,nie wiem jak teraz bo dawno nie grałem,ale jak sobie przypomne jak ładowałem granatami w niemców to aż mi się łezka w oku kreci,a teraz ..... brak słow.
    Nie chcę tu jakoś obrażać fanów czy to BF czy COD,bo nie jestem fanem tego typu gier,ale tak jak pisze,jak już mam wybierać wybieram MOH.

13. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Nie trzeba grać aby powiedzieć że klimat gry jest do ****, ten COD nie powinien być nawet porównywany z MOH-em czy BF tylko z Ghost Recon Future Soldiers(klimatowo) A już aby ocenić grę to warto by zagrać

14. Sala8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska

No po ostatnich latach spokojnie mogę powiedzieć "tak" i to nawet w różne rodzaje, ale gra pozostaje taka sama :D.

15. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Tu nie chodzi nawet o porównywanie,nie mam takiego zamiaru,poprostu po trailerze widze ,że ta gra mi nie będzie leżeć.

16. eMZet Polako

eMZet Polako Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Lepiej BF-a 3 kup z premiumem, bardziej się opłaca.

17. Sala8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    No właśnie Bf próbowałem, ale jakoś mi po prostu ten styl nie leży :(. Natomiast Moh to coś wypośrodkowanego, ale mimo że ponoc nie zachwyca, sam styl i klimat mi odpowiada :).

18. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    DarkDevil03
    Jeszcze raz zobaczę, że udostępniasz linki do swojego kanału w innym temacie niż ten:
    http://xboxforum.pl/off-topic-45/zareklamuj-swoja-strone-37467/
    dostaniesz warna

Wszystko sobie wyjaśniliśmy z tym użytkownikiem na PW // Hextor

Wczytywanie...

Poleć forum