1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy trailer DmC - Dante to terrorysta i zboczeniec

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 10, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    A do tego lubi pokazywać się nago i wszędzie widzi demony. Nie, ten gość na pewno nie jest normalny.

Chciałbym napisać jeszcze coś mądrego, ale spytam tylko - gdzie tu klimat poprzednich (zwłaszcza pierwszych) odsłon serii? DmC wygląda teraz jak slasher skrojony z myślą o typowo amerykańskim odbiorcy, dla którego liczy się wyłącznie szybka akcja, a całą mitologię wewnątrz gry można o kant tyłka rozbić.

A może to ja się mylę i ta gra po prostu sprawia takie wrażenie? Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    nie gralem zbyt duzo w poprzednie czesci, trojke liznalem do walki z cerberem, a czworke mniej wiecej do polowy. Mi sie ten gameplay podoba, fabularnie pewnie bedzie gorzej, ale coz poradzic.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Filmik fajny.. Ale mam obawy przed tym nowym DMC.. Jakoś brakuje mi Dante.. A ten nowy koleś hmm taki trochę dziwny. Oby okazał się prawdziwym kozakiem i godnym zastępcą Dante.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    przynajmniej dante teraz jakoś w miarę sensownie wygląda. schudł i poszedł do stylisty :D

6. sephiforever

sephiforever Banned

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Według mnie gierka bedzie kotem nigdy nie zawiodlem sie na capcom a juz napewno nie na devil may cry, jak by devil z dante mial wygladac tak samo przez 10 czesci to dopiero wtedy byscie narzekali a tak odswiezona wersja z jeszcze lepszym gameplayem

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum