1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy trailer Driver: San Francisco – E3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 7, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cóż, na najnowszym zwiastunie Drivera widać co tak naprawdę będzie najważniejsze. Nie będzie to tylko kierowanie pojazdem czterokołowym, lecz szalona jazda muscle-cars po San Francisco, łamanie prawa, szukanie sprawiedliwości oraz…. dobra zabawa.

Szkoda tylko, że Ubisoft trochę skąpo wypowiadał się na temat tej gry podczas tegorocznej konferencji. Mam nadzieję, że wkrótce zostanie ujawnione więcej informacji. Na razie zapraszam do oglądania.

Wideo na XBOX Magazyn - Nowy trailer Driver: San Francisco – E3

2. Lotnik421 Xbox One

3. HaRa

HaRa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płoty
    nie jestem fanem Driver'a, aczkolwiek opakowanie od gry bardzo przyzwoite :)

W poprzedniej odsłonie system jazdy totalnie mi nie odpowiadał, ciekaw jestem co przyniesie nowa część.

Bardziej interesująco zapowiada się NFS the run :)

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie tylko muscle-cars, na trailerze widzimy też Porshe i Audi, które ewidentnie pod 'mięśniaki' nie podchodzą.

Co do gry, wygląda ładnie, brzmi ładnie, zapowiada się fajnie, ale to Ubisoft, a Ubi i ścigałki jakoś źle mi się kojarzą.

5. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Grywam w Drive`a od w kazda serie i pamietam te klimaty samych poczatków. Teraz to nie to samo lecz dam jej szanse, ze a cóż bedzie miala ten klimat co pozostale czesci :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum