1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy trailer Prototype 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 21, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Twórcy Prototype opublikowali w sieci nowy materiał, w którym wyjaśniają krótko, czego możemy szukać w nadchodzącym sequelu produkcji.

Pierwszy „prototyp” był świetną grą akcji z ciekawą fabułą i wieloma oryginalnymi możliwościami. Poczynania Alexa Mercera – głównego bohatera – obserwowaliśmy z perspektywy trzeciej osoby, a całość była bardzo dynamiczna i mnie osobiście przyciągała do gry. Gwoli przypomnienia Mercer w pierwszej części był dotknięty amnezją i fabuła skupiała się głównie na poznaniu tajemnic jego przeszłości. Dodatkowym atutem był otwarty świat, często porównywany do możliwości z GTA.

Nowy trailer Prototype 2

// Dodałem trailer tutaj, żeby było łatwiej - #Touch!

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ło kurna - jedyneczka miała dla mnie dobrą grafikę, niezłą fabułę i wypasowy gameplay. :) Coś mi się wydaje że w dwójce dostaniemy to samo tylko o 150% lepsze :D Must have

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie Prototype był taki sobie był ciekawie zrobiony fajny tryb sandbox co bardzo miło wspominam ale po pewnym czasie wiało po prostu nudą i monotonnością tak jak to miało miejsce w Assassin's Creed 1. I ponad to:

1. Nie podoba mi się że Alex będzie naszym przeciwnikiem.. i stoi niby po ciemnej stronie. - jakoś polubiłem postać Alex'a
    2. Nie podoba mi się gra nygasem - nie żebym był rasistą ale wolę białym grać. Przyzwyczaiłem się do oglądania zakapturowanego Alexa. A nie czarnej kulki.
    3. Give more brutality, finish him !! - to co cenie sobie w tego typu grach :).

Ogólnie jak poprawią tą monotonność która była w 1 części to już będzie bardzo bardzo dobrze.

5. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Tak jest. Must have. Jedyneczka była miodna. To będzie wypas pewnie.

6. YarOslaf

YarOslaf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    Prototype to świetna gra, a P2 to tak jak piszecie - MUST HAVE!

Natomiast bawi mnie i zarazem cieszy fakt ze pierwsza czesc Prototype to nic innego jak wierny KLON rozwiazan zastosowanych w starej, równie miodnej gierce na Playstation 2 pt "The Incredible Hulk: Ultimate Destruction" - notabene tego samego producenta ;) Kto grał na pewno wie o czym piszę :)

7. ChybeQ

ChybeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    gra zapowiada sie nad wyraz ciekawie. zobaczymy czy tworcy spelnia obietnice, na co bardzo licze.

8. meelman

meelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Za powiada się ciekawie w jedynkę grałem tylko u znajomego i mogę śmiało powiedzieć, że chce ją mieć u siebie na klocku, naprawdę gra jest warta:) Jeśli chodzi o dwójkę to również zapowiada się wyśmienicie.

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja chcę Alexa.. to jest druga najbardziej oczekiwana przeze mnie gra zaraz po GTA IV :)

10. Michal91

Michal91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1 była jak dla mnie bardzo dobra. Trzeba czekać :D

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Zapowiada się ciekawie, tylko że w NY zostały same trupy bynajmniej na moim save :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum