1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy trailer Watch Dogs przedstawia ekskluzywną zawartość dla PS4 i PS3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 20, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W ostatnim czasie otrzymujemy mnóstwo wiadomości o najnowszym IP Ubisoftu – wiemy ile potrzebujemy poświęcić czasu na grę, poznaliśmy także kilka „konwersyjnych smaczków”, a nawet dowiedzieliśmy się odrobinę o otwartym świecie! Jednak to wszystko nie smakuje tak dobrze jak zwiastun, który właśnie trafił do Sieci! Dlatego zapinajcie pasy, nie hakujcie sąsiadów i oglądajcie!

Ubisoft wie jak robić nam dobrze i po zapoznaniu się poniższym filmikiem jestem pewien, że na ten tytuł – pomimo ogólnoświatowego zgiełku – warto czekać! Produkcja na konsolach ósmej generacji na pewno będzie prezentować się dobrze… Przynajmniej taką mam nadzieję.

Jasne, że w głównej mierze wideo ma nam przedstawić nowości, które trafią dla sympatyków obozu Sony, ale mamy tutaj wiele nowych scen z gry, a ta pozycja prezentuje się naprawdę smakowicie!

Ekskluzywna zawartość dla PlayStation 4 i PlayStation 3 przedstawia się następująco:
    • 4 ekskluzywne misje (60 minut rozgrywki)
    • biały ubiór hakera
    • wspomaganie hakowania

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Hah nie to że coś ale za takie kroki zawsze lubiłem sony. Jestem fanem serii Assassynów i od zawsze na PS3 coś dorzucali więcej niż na klocku. Tutaj też mnie miło zaskoczyli.

4. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Że tak powiem piękna zagrywka pod publikę ;) wiedzą że skoro ps4 "prowadzi" to hajs im też będzie się zgadzać :p

5. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Eee Coller czemu tak twierdzisz? Przecież PS3 niby nie "prowadziło" a i tak wiecznie miało ekskluzywne dodatki do gier ubisoftu.

6. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    szkoda, ze grafa na ps3 vs klocek byla czesto kiepska ;]

1 osoba to lubi.
  7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe wszystko zależy od regionu. Np. w kraju kwitnących wiśni ludzie patrzyli tylko na PS3, X360 ozdabiał tylko półki..

Co do dodatków to ładnie, ładnie :). Białą kurteczka wygląda fajnie i trochę tak Assassin Style :D

8. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Wiesz tak jak powiedział wszystko zależy od kraju Tomsi :p bardziej o to mi chodziło bo w europie dominuje ps4 (przynajmniej tak mi się wydaje) ;D
    Jak widzę też jesteś posiadaczem ps4 i ps3 kolego ;) Wiesz ogólnie Ubi na pewno sobie to już od dawna kalkuluje czy dać ekskluzywne dodatki do wersji na one gdzie konsola jest dostępna w niewielu krajach, czy może dać to ps3 i ps4 które dominują w europie (tu bardziej chodzi mi o ps4) i w wielu innych np. właśnie kraj kwitnących wiśni ;)
    Niby "mały bonus" a sprzedaż na pewno podskoczy na ps3 i ps4 :p

9. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
  10. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Ja tam wolę jakby M$ wymieniło Activision na Ubisoft. CoD coraz gorsze, a Xklocowcy tracą dodatkowo na eksl kontent.

Wysłane Galaktyczną mocą Ace 2/Sent by Galactic power of Ace 2 (GNexus soon)

Wczytywanie...

Poleć forum