1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy TV, a nowy Xbox 360.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez LowMen, Kwiecień 18, 2009.

1. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Stałem się (nareszcie) posiadaczem Xboxa 360, lecz gdy podłączyłem pierwszy raz konsole do nowiutkiego TV u rodziców i włączyłem Burnouta Paradise The Unlimate Box, to pojawiły się pasy... Gram na najwyższej rozdzielczości czyli 1080p, a TV jest NA PEWNO w Full HD....

TV: Philips (nie wiem dokładnie jaki model)

Konsola: Xbox 360 Premium 60GB

1> Czy to może być spowodowane zwarciem jakiś kabli?
    2. Czy to wina TV, czy X'a?
    3.Proszę (jak się da) o radę na rozwiązanie tego problemu...

2. Lotnik421 Xbox One

3. wiecach

wiecach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może kabel hdmi jest złej jakości? Bo domyślam się, że takim podłączyłeś, zobacz jeszcze jak sprawa wygląda na componencie.

4. LowMen

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Tzn. podłączyłem kanlem HDMI do konsoli i te wtyki w odpowiednie miejsca (tak mi sie wydaje), więc nie wiem czy kabel od M$ by był badziewem... Jednak gdby przełączam między kanałami wejścia (tzn. HDMI, Scart itp.) to nie wyświetla mi obrazu jakby z wejścia HDMI tylko z jakiegoś innego.... Nie mam pojęcia co jest, jestem zielony w tym...

5. wiecach

wiecach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wtyki? to moze wlasnie korzystasz z kabla component... ile masz na koncu wtykow? pamietaj ze ten z ms obsluguje euro i component (3 wtyki - zielony, niebieski i czerwony podlaczane odpowiednio pod telewizor). Jesli podlaczasz komponentem na wtyku przy xboxie ustaw na hdtv, do zwyklego tv podlaczasz euro lub dzwiek (prawy i lewy kanal) i obraz [na obrazku ponizej pierwszy kabel z 5 wtykami, bialy, czerwony i zolty Cie nie interesuja jesli masz lcd]. Kabel hdmi jest jeden, jesli masz wersje elite to miales w zestawie dwa kable: hdmi i component, przetestuj oba. W innym przypadku masz component (chyba, ze dokupiles hdmi) wtedy tez przetestuj i sprawdz czy przelaczyles na hdtv oraz czy podlaczasz wlasciwe kable ;)

skoro jestes zielony jaki masz kabel?

ten -> http://www.chwilka.pl/zdjecia/23080-konsola_microsoft_xbox_360-kabel_component_hd_av.jpg
    czy ten-> http://www.kabelek.pl/galerie/t/thumbs/przewodypolaczeniowe/hdmi/HDMI_69020x.jpg

6. LowMen

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Mam kabel component, niestety.... Czy kupno kabla HDMI naprawi sprawę?

7. noox

noox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    powinno to naprawić sprawę, tylko nie wiem jaki bym kupił na twoim miejscu droższy czy tańszy o to popytaj innych bo na tym się nie znam :p

8. sebool12

sebool12 Guest

Ja kupiłem kabel HDMI za 19zł na allegro 1,8m i jakość jest taka sama jak za 119zł w RTV ;]
    To jest przekaz(czy jakoś tak) cyfrowy i obraz albo będzie cud miód albo go nie będzie

9. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    zgadza się ,wystarczy taki za 20 zeta

10. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wystarczy kupić tani kabel hdmi, nie ważne czy pozłacane końcówki czy nie ;) Dopiero jeżeli chcemy tym kablem podłączyć coś ale powyżej 4 m to wtedy warto zaopatrzyć się w lepszej jakości kabel a jeżeli nie przekracza 4 m to kupuj najtańszy ;)

11. LowMen

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    No to mam jeszcze dwa problemy....

1. Obraz (nawet z kablem HDMI) jest zielonkawy... Dziwne jest to bo na moim 14- calowym telewizorku wszystko ładnie pięknie chodzi....

2. Nie mogę się połączyć z Xbox Live, ponieważ wyskakuje mi komunikat o umiarkowanym NAT... Przeczytałęm 10000 razy tutorial na tym forum i nic mi to nie dało, ponieważ nie wiem gdzie dokładnie w liveboxie można to zrobić...

12. LowMen

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Ok, wszystko już naprawione :D Dzięki za Wasze wypowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum