1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Up

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez helpme, Kwiecień 26, 2010.

1. helpme

helpme Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam chciałbym się dowiedzieć od was o co chodzi z ta nowa aktualizacja co wyszła bo niby ze odblokowuje konsole jak jest zablokowana czy coś ? na czym to polega ze odblokowuje dysk czy ze mogę grac w necie i jak mnie zbanują to zrobię nowe konto i znowu mogę grac jak to jest? bo czytałem o tej aktualizacji na forum ale nie widziałem nic o tym jak to dokładnie jest. z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za błędy :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Ta najnowsza aktualizacja zdejmuje tylko blokadę z HDD aby np. zainstalować na nim gry i grać z niego . Jak masz bana to na XBL nie pograsz nawet jakbyś założył 10 nowych profili/kont .

5. helpme

helpme Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli dajmy na to mam starsza aktualke i pogram sobie online i gdy dostane bana na dysk to gdy zainstaluje nowa aktualke to sie odblokuje na tej zasadzie tak? W Tym co mi podales dexter jest cos takiego "Osoby, które mają połączenie jtag na swojej konsoli, tego update'u nie wgrają." mozesz wytlumaczyc ? :D jtag? :D

6. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Poszukaj to się dowiesz. Masz JTAG-a ? Nie to nie zawracaj sobie głowy tym.
    Jak dostaniesz bana dysk odblokujesz ale online już sobie nie pograsz.

Wczytywanie...

Poleć forum