1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy update dashboardu 9199

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cloud864, Maj 14, 2010.

1. cloud864

cloud864 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nowy dashboard jak wiemy wnosi mozliwosc korzystania z pendrivea jako pamieci masowej.W zwiazku tym jest mi jeszcze potrzebny dysk twardy?.Czy zamiast dysku moge stosowac pendrivea usb? .Wersja konsoli falcon wiec nie mam pamieci wbudowanej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    dysk zawsze lepszy, bo mozesz miec do 250gb, a pendrive'a dowolnego, ALE xbox bedzie wykorzystywac tylko 16gb. do tego cena, dysk 20gb kupisz w podobnej cenie lub nawet taniej co pendrive'a 16gb, a miejsca tyle samo. oczywiscie mozesz korzystac z pena zamiast dysku.

4. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Możesz tylko że możesz używać tylko 16GB z pendriva.

5. cloud864

cloud864 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie się zastanawiam nad sprzedażą mojego dysku 120 i zamiast tego chciałbym pokatować trochę napęd a na sejvy wystarczył by mi pendrive 2-3gb.Prosiłbym o opinie na ten temat.Czy mi się w ogóle opłaca taki manewr.Z góry dziekuję.

6. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    ja bym dysku nie sprzedawał zawsze na jakieś demo będzie miejsce i jakby gra była w ciężkim stanie można je zawsze zainstalować

7. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Yyy chyba się nie opłaca...
    Czemu chcesz katować napęd?
    Granie w zainstalowane gry jest dużo bardziej komfortowe niż granie z płyty.

8. arczi1985

arczi1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    mieście
    Pewnie, ze tak, nie wyobrazam sobie grania na konsoli bez dysku. Xbox wczytujac dane z plyty ryczy jak reaktor atomowy ;/

Wczytywanie...

Poleć forum