1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy User.

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez AdrianSwr, Kwiecień 24, 2012.

1. AdrianSwr

AdrianSwr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,
    chcę właśnie zacząć swoją przygodę z X-klockiem. Jestem w wielu sprawach jeszcze zielony, ale dużo czytam (na tym forum i ogólnie w internecie) o tej konsoli i ich specyfikacjach i mam nadzieje, że dzięki temu będę kiedyś na dostatecznym poziomie wiedzy, a żeby ogarnąć tą całą czarną magię.
    Z tego miejsca również pragnę życzyć powodzenia i wytrwałości innym nowym użytkownikom.
    Pozdrawiam, AdrianSwr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gratak

Gratak Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie jest tak źle jak może się wydawać, a poradniki na forum są bardzo dobrze opisane więc dasz radę + zawsze możesz pytać jak czegoś na forum nie ma. Witaj :)

4. AdrianSwr

AdrianSwr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No właśnie wypaliłem swoją pierwszą płytkę na xboxa. Miałem trochę problemów bo mi coś nagrywarka w laptopie odwalała, przeczyściłem laser i po paru próbach startu wypalenia płytki ruszyło w końcu. :friendly_wink:
    Poradniki faktycznie dokładnie opisane i nie ma dużo kombinowania. Nie ogarniam jeszcze logów abgx'a ale ludzie na forum służą szybką pomocą, więc i to mi nie straszne. :wink-new:
    Podsumowując; zapowiada się na to, że jest to świetne forum i chyba lepiej nie mogłem trafić.
    Pozdrawiam, AdrianSwr.

Wczytywanie...

Poleć forum