1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy w temacie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukaszb10, Grudzień 23, 2010.

1. lukaszb10

lukaszb10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Od kilku dni zastanawiam sie czy warto przerzucic sie na xlink kai
    i mam kilka pytań
    czyzeby sie połączyć z serwerem treba miec podłączony komputer i xbox do sieci i czy kop musi byc uruchomionny
    czy jesli ping przeskoczy 30 to mnie rozłancza
    i ile osób srednio gra w te gry

2. Lotnik421 Xbox One

3. Misieksc

Misieksc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Pytanie: Czy żeby się połączyć z serwerem trzeba mieć podłączony komputer i xbox do sieci ?
    Odpowiedź: TAK komputer i xbox musza być podłączone do sieci najlepiej poprzez router

Pytanie: Czy komputer musi byc uruchomiony ?
    Odpowiedź: TAK musi być uruchomiony ponieważ na nim odpalasz xlink kai

Pytanie Czy jeśli ping przeskoczy 30 to mnie rozłańcza ?
    Odpowiedź: Chyba raczej nie tak odrazu musi mieć 30ms ping w chwili łączenie się do hosta a potem jak grasz to ping musiałby ci skoczyć sporo ponad 30ms i pare sekund sie utrzymać taki wysoki wtedy cię może rozłączyć

Pytanie: Ile średnio osób gra w te gry?
    Odpowiedź: Zależy w jakie gry :p obecnie np w Call Of Duty: Black Ops tak w godzinach popłudniowych zawsze te 10 osób się zbiera i gra się

Wczytywanie...

Poleć forum