1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy w X Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TyPeK, Maj 17, 2012.

1. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wczoraj stworzyłem pierwszy raz konto na xbox live itp. chciałem pobrać dodatki do gier itp. i nie które np. Overeem do UFC 3 kosztuje 80 G, na początku myślałem że to punkty za osiągnięcia ale się myliłem. Te punkty można kupić ale się nie opłaca pewnie na stronie xbox.com. Czy jest jakiś inny sposób zdobycia tych punktów ? Oczywiście nie mam Golda.
    Czy można jakoś wykorzystać punkty za osiągnięcia ?
    Czy jak np. kupię golda i bd chciał grać w UFC 3 to dodatkowo muszę kupić online pass do tej gry?, bo mam pirata i LT.3.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dodatki do gier kupuje sie za Microsoft points które możesz nabyć także na allegro lub w sklepie internetowym. Punkty za osiągnięcia są dla szpanu :) nic za nie nie kupisz. Jak gra wymaga online passa to będziesz musiał go zakupić aby grać online :)

4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    1. jesteś userem, zły dział

nie

tak

msp musisz kupić, nie ma innego "sposobu" na msp