1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Wireless Adapter do Xboxa 360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Wrzesień 16, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

W najbliższym czasie na terenie USA powinien pojawić się nowy Wireless Adapter, umożliwiający streamowanie filmów w 1080p. Dotychczasowa technologia nie pozwalała na oglądanie na żywo filmów w tak wysokiej rozdzielczości. Nowy sprzęt będzie działał w technologii 802.11n, dzięki której oglądane filmy osiągną pełne HD. Informację tą radzę potraktować raczej, jako ciekawostkę, gdyż sprzęt nie będzie prawdopodobnie dostępny w naszym pięknym kraju. Nawet, jeżeli sprzęt pojawi się na sklepowych półkach przypominam z żalem, że nie mamy dostępu do usługi Xbox Live, z czym wiąże się brak możliwości oglądania filmów. Polacy mieszkający za wielką wodą już zacierają ręce, rodacy w kraju już zaciskają zęby. [Froszti]

http://konsolowisko.pl/index.php?t=news&id=2489

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    haha wyglada jak mini krolieczek :D

@TOP
    bosh czego to nie wymysla,oddzielnie wn do neta,oddzielnie do streamowania filmow hd,niedlugo trzeba bedzie kupic dodatkowy zeby pogadac,zeby pograc na live,zeby wyslac wiadomosc etc...

4. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    miedzianek, tym się różni Sony od M$. W PS3 masz dosłownie wszystko: wi-fi, blu-ray i inne potrzebne gadżety, zaś M$ jak to M$ do wszystkiego trzeba mieć osobny sprzęt, żeby tylko jak najwięcej kasy wygarnąć. Najbardziej mnie wk****** to, że podłączając pada kablem play & charge do PC nie da się grać! Oczywiście trzeba kupić jakiś p********y odbiornik i dopiero wtedy go wykrywa! Brak mi słów, cały dodatkowy stuff jest cholernie drogi, np ten adapter wi-fi jakieś 300 zł, odbiornik ze 100 zł itepe itede...

Co do play & charge, znalazłem nieoficjalne sterowniki do tego kabla i można spokojnie grać, pozostała jeszcze instalacja XP, bo na 7 nie działają (może działają, ale chyba coś źle robie). :p

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @UP
    sorka za offtop,ale kabel p&c przesyla tylko napiecie,nie ida nim dane,wiec granie na pc za jego pomoca nic nie daje.stery sa do xp ale od ladowania,nic innego nie daja

6. Milu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Zobaczymy... Drivery nazywają się XBCD 0.2.6. W readme pisze, że można grać, najwyżej stracę tą godzinę na instalkę XP. Tylko to trochę dziwne, że nawet bez akumulatora / baterii da się grać na X360 ;> Przecież USB w X360, a USB w PC to jedno i to samo ;] Według mnie możliwa jest gra na play & charge :p

Ostatnio kupiłem GoW'a na PC za 30 zł i nie mogę sie przyzwyczaić na klawiaturę + mysz :D Przed zakupem GoW'a na PC ostatnio grałem w styczniu .

@down
    Gdybyśmy mieli trochę inną sytuację - Gold taki jak obecnie za free i raczkujący, płatny PSN... ;> :D Z M$ to niemożliwe, ale pomarzyć zawsze można :)

sorry za ot

7. qb3s

qb3s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wolę zapłacić za golda i wiedzieć za co płacę, niż mieć za darmo PSN na dodatek to dopiero raczkuje. Nie jestem fanbojem miałem PS3 równy miesiąc i sprzedałem. Co do tego urządzenia wygląda jak jakiś chiński badziew za 5 zł. :eek:

8. kuhar

kuhar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    !Milu - przepraszam za offtop ale:
    podłącz kablem pada do kompa, tylko wyjmij z niego akumulator - wtedy działa nawet czasem bez driverów na win vista/7 :)

9. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    A czy ktoś napisał, że ten adapter jest TYLKO do filmów w full HD? Nie. Czytaj dokładnie zanim się wypowiesz...
    Wlan 802.11n jest szybszy od B i G, które były obsługiwane przez poprzedni, przez co można na nim streamować filmy w full HD. Tylko do tego potrzeba oczywiście routera obsługującego 802.11n no i internetu MINIMUM 1MB (nie megaBIT tylko megaBAJT/s) transferu, na filmy full HD w średniej kompresji, autor zapomniał o tym wspomnieć... Więc w polsce problemem jest nie tylko brak Live, ale też zbyt mała popularność routerków z N (większość jest B/G) oraz zbyt wolny net u najpopularniejszych operatorów (neo/net24), żeby filmy oglądać 'w locie', chyba, że ktoś chce czekać jakieś 30 godzin (licząc 1Mbit neo/net24)...
    Oczywiście najprościej podłączyć zwykłą skrętką zamiast bawić się w WiFi, i pozostaje tylko kwestia neta :)

Kolego, pokaż mi, gdzie ktokolwiek napisał w specyfikacji PS3, że obsługuje 802.11n? Nigdzie. Bo nie obsługuje, tak samo, jak pierwszy adapter WiFi do xboxa :) Także głęboko schowajcie sobie streaming full HD w pełnej jakości na PS3 po WiFi :)
    Poza tym - moim zdaniem to jest na plus dla Xboxa - internet po wifi to zbędny bajer - w grach owocuje zwiększonym pingiem w stosunku do skrętki, szczególnie, jeśli mamy z 10 sieci radiowych w okolicy i jedna wchodzi na drugą, bo kończą się kanały (np. u mnie w bloku). No a oprócz tego - skoro np. JA nie korzystam z WiFi w konsoli, to PO CO mam płacić za wbudowaną kartę radiową? Wolę niższą cenę konsoli, a kto będzie chciał używać to i tak dokupi....

10. Milu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Faktycznie, przeoczyłem ten szczegół.. ;s Miałem na myśli, że w PS3 od początku było wbudowane w wi-fi, a do X360 trzeba dokupić "króliczka" za bagatella 200 zł ;< Możliwe, że w rzekomej, choć niepotwierdzonej jeszcze wersji PS3 Slim 250 GB ten standard wejdzie... W PS3 Slim 120 GB nowego wi-fi nie ma :) Stawiam, że Slimka z większym dyskiem wyjdzie, skoro M$ potwierdził 250 GB Elite, to Sony musi na to odpowiedzieć. Hehe, Sony zostanie wygryzione z wojny, kiedy sprzedaż spadnie do poziomu "grubaski", bo do każdego Slima jak wszyscy wiedzą Sony dopłaca :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum