1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy, wypakowany akcją trailer Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 !

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrDraiger, Wrzesień 24, 2012.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jakaś tam notka z youtuba:

Gorąco zachęcam do obejrzenia, filmik ten zawiera chyba najciekawszy aspekt anime Naruto, czyli niekończący się konflikt Naruto i Sasuke, zderzenia Rasengan'a i Chidori mogę oglądać na okrągło. Zauważcie także, nową mechanikę w grze, a mianowicie, znaną z przenośnych gier Naruto walkę z wieloma przeciwnikami na raz (jak ktoś nadal nie kojarzy, to w Tekkenie 5 DR był tryb z Jinem gdzie się chodziło po mapach i walczyło z wieloma wojownikami), nawet takie puste to nie jest, jak Sasuke ma slow motion dzięki Sharinganowi, choć jest to pokazane na przykładzie Szczytu Kage, tak zapewne jest to robione pod Wielką Wojnę Shinobi, gdzie będziemy walczyć z zastępami Zestsu. BTW, na fejsbuku wyczytałem, że UNS3 będzie miało rating +16 lat, w przeciwieństwie do poprzednich części Naruto (+12) więc to tylko dobrze świadczy dla nas :)

A w źródełku jakaś tam notka i 20 nowych screenów

Źródło:Saiyanisland.com

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    Przygody młodego ninja w pomarańczowym kombinezonie narciarskim (SIC!) ??
    GAY!

4. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Nowy, wypakowany akcją trailer Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 !

Uwielbiam to anime :)

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

5. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Anime fajne i widzę że wracają trochę do korzeni coś zostało zmienione na lepsze :)
    Mam nadzieję że się nie zawiodę tak jak na poprzednim tytule :)

Wczytywanie...

Poleć forum