nowy x360 arcade

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

majkel47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
właśnie się zastanawiam nad kupnem x'a czy jeżeli kupie wersje arcade to bede musiał dokupić jeszcze jakiś kabel do tv czy coś podobnego
p.s bede grał na zwykłym kineskopowym 29'
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: nowy x360 arcade

nie !
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: nowy x360 arcade

majkel47 napisał:
właśnie się zastanawiam nad kupnem x'a czy jeżeli kupie wersje arcade to bede musiał dokupić jeszcze jakiś kabel do tv czy coś podobnego
p.s bede grał na zwykłym kineskopowym 29'
Chyba, ze masz telewizor HD, wtedy bedziesz musial dokupic kabel HDMI (zeby grac na HD).
 

majkel47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: nowy x360 arcade

czyli jak kupie to nic tylko włączyć i grać nic więcej nie jest potrzebne myśle że arcade to dobry wybór bo nie mam za dużo kasy a flash tak wogóle ile kosztuje i jeśli go założe strace gwarancje??
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: nowy x360 arcade

Sorka, napisales ze bedziesz gral na kineskopowym tiviku. No wiec nic nie bedziesz musial dokupowac, wszystko jest w zestawie, podlaczasz i grasz. Co do flasha to koszt w przyblizeniu, w zaleznosci od miejscowosci 30-50zl. A z gwarancja jest roznie, poczytaj...
 

majkel47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: nowy x360 arcade

a jak sądzicie dobre miejsce żeby kupić http://sklep.cyberstore.pl/?page=/61/84,,,,/98,23043/99,23043//
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: nowy x360 arcade

Jak chcesz przerabiac to kup przerobioną nowke na allegro.
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: nowy x360 arcade

Dokładnie :) Na allegro za taką samą kasę możesz wyczaić już przerobionego X-ksa ;)
 

majkel47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: nowy x360 arcade

tylko ze mi zależy na nówce i nie koniecznie bede chciał w najbliższej przyszłości przerabiać tak poprosu się zapytałem
 
X

x-mato

Guest
Odp: nowy x360 arcade

Za 750-800zl sa na allegro xboxy arcade juz przerobione i masz gwarancje.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: nowy x360 arcade

Sa to nowki, i dodatkowo sprzedajacy na zyczenie moze ci wgrac flasha (za darmo).
 

majkel47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: nowy x360 arcade

Aj..szkoda chyba wczoraj, jakiś koleś za 660zł nie otwieranego Arcade-a, na allegro sprzedawał :-\

A mówiłeś, że chcesz nówke ???
 

majkel47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: nowy x360 arcade

no właśnie jedyne co znalazłem to używany jeszcze to jest licytacja a nie patrzałem na te ponad 800 zł
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: nowy x360 arcade

Mozna z tego wywnioskowac, ze maja juz konsole z LiteON. Jakos wczesniej bylo od groma sprzedawcow z Arcade+flash nowka. A teraz co? Same nowki, bez oferty flasha.
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: nowy x360 arcade

Jaki morał ::)..............NIE KUPUJ NÓWEK!!!!!
 
X

x-mato

Guest
Odp: nowy x360 arcade

Jezeli to prawde ze juz sa napedy LiteON to przez jakies czas te konsole beda slabo schodzic (jezeli osoba kupujaca wie ze jest w xboxie naped LiteON )bo wiekszosc osob przerabia xboxy bo nie karzdego stac na gry za 150 zł ale wiadomo polak potrafi wiec i znajda sposob zeby i LiteON przerobic;]
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: nowy x360 arcade

Toć LITE-ONa da się przerobić ale nie tanio :p
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: nowy x360 arcade

Nie da sie, zadne chipy i inne bzdety sie do tego nie nadaja. Bylo juz to wyjasniane.
W odpowiednim temacie, nie tutaj.
 
X

x-mato

Guest
Odp: nowy x360 arcade

Hehe to xboxy z napedem ktory da sie przerobic beda teraz w cenie:D:D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom