1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox 360 Elite - Przeróbka

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MTTy2k, Październik 2, 2008.

1. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Pewnie tematów tego typu było wiele ale mam nadzieje, że ktoś mi pomoże :)
    Zamówiłem nowego Xboxa 360 Elite, i jestem zdecydowany na przerobienie go. Jest to liteon więc w grę wchodzi wymiana napędu i tu pojawia się kilka pytań:

1. Czy jeśli wymienię napęd to stracę gwarancje na Xboxa?
    2. Czy w każdej chwili będę mógł zamiast przerobionego napędu włożyć ten stary tak aby nie było śladu po przeróbce i działały tylko oryginały?
    3. W jakich cenach są teraz przeróbki liteonów? Tak mniej więcej.
    4. Warto wymieniać napęd czy lepiej poczekać aż będzie można te boxy przerabiać normalnie? Bo słyszałem że to kwestia max kilku miesięcy.

Z góry dzięki za pomoc! :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. hardin

hardin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Nowy Xbox 360 Elite - Przeróbka

1.Tak
    2.Będzie i tak ślad
    3.sam piszesz że się nie da ale wymiana napędu ok 350zł
    4.Tego nikt nie wie tak na prawde

4. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Dodam tylko żebyś się spieszył jeśli chcesz wymienić napęd bo kończą się "stare" napędy dostępne w serwisach gdzie wymieniają i ceny będą szybowały w górę... Połowa gości oferujących przeróbkę LiteOna na allegro jak do nich zadzwonisz powie Ci że chwilowo nie ma napędów ! Wiem bo znajomy wymieniał w Premium i miał niemały problem ze znalezieniem.

5. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław

Pozwolę sobie zadać jeszcze dwa pytania żeby nie zaśmiecać forum nowym tematem,

1.Jak jest z gwarancją na konsolkę? 2 lata, i 3 lata na rod... ale ma jakiej to jest zasadzie? Trzeba gdzieś podbić? zarejestrować? Bo swojego klocka kupowałem w internetowym sklepie.
    2.Podłączyłem boxa do starego Thomsona 29 cali, i obraz jest strasznie rozmazany zwłaszcza przy ikonach wyboru, kwestia ustawień czy coś nie tak? Bo w ustawieniach już grzebałem
    3.Czy w każdym klocku coś w środku trzeszczy albo sie przemieszcza, gdzieś wyczytałem że to jakiś czujnik położenia
    4.Czy z tyłu w górnej części gdzie wpina się dysk jest mała przerwa miedzy plastikami? czy u was to idealnie przylega?

Wybaczcie debilizm ostatniego pytania ale zawsze się tak martwie o nowy sprzęcik *** :D

6. lukmaj

lukmaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Jesli Twoj TV to zwykly kineskopowiec to niestety obraz bedzie niewyrazny. Sam probowalem grac na Sony Trynitronie 100Hz 29 cali i strasznie to meczace. Podpialem w koncu przez kabel VGA do monitora LCD 15 cali i bylo o wiele lepiej. U mnie nic nie trzeszczy i nic sie nie przemieszcza. Co do przerwy przy gniezdzie dysku to u mnie tez jest.

Wczytywanie...

Poleć forum