1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox 360 - jaka wersja płyty głównej?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dolone, Grudzień 14, 2013.

1. dolone

dolone Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,

chcę kupić nowego xboxa i zastanawiam się jaka wersja będzie najlepsza, najtrwalsza? Trinity, Corona v4, Corona v6 (STINGRAY), itp.?
    Interesuję mnie zestaw z Kinnectem, dyskiem twardym i przeróbką RGH. Chciałbym żeby konsola była jak najmniej awaryjna.
    Na allegro może kupić nowy, interesujący mnie zestaw Corona v4 lub Trinity z 3 letnią gwarancją. [LINK DO AUKCJI]
    Zestawy ze STINGRAY'em jest już ciężej nabyć z tak długim okresem gwarancji - najczęściej jest to góra rok.

2. Lotnik421 Xbox One

3. makaon

makaon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Co najmniej 200 przepłacasz - gwarancja nie w Microsoft? Wierzysz w to? Do kogo się udasz żaląc się na "nieuczciwego" sprzedawcę który nie chce Ci uwzględnić gwarancji na przerabianą konsolę?

1 osoba to lubi.
  4. dolone

dolone Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dlaczego uważasz, że przepłacam?
    Rozumiem, że to gwarancja sprzedawcy, jednak sprzedawcy który prowadzi działalność gospodarczą i zobowiązuje się do udzielenia gwarancji. Jest sporo instytucji w Polsce do których mogę zwrócić się w razie nie wywiązania się firmy z umowy. Przerabianie konsoli i z niej później korzystanie, samo w sobie nie jest niezgodne z prawem. Bardziej obawiałbym się zniknięcia firmy z rynku (choć na allegro jest od 2008) lub prób obarczenia winą za awarię użytkownika i w związku z tym odmowy bezpłatnej naprawy.

5. makaon

makaon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hmmm dlatego wg mnie przepłacasz, bo to samo "oddzielnie" miałbyś za mniejsze pieniądze, oczywiście "bez gwarancji" - i tak wybór należy do Ciebie :)

6. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    I tak gwarancję masz tylko na przeróbkę..
    Zobaczyłem ten zestaw i stwierdzam, że 1400 za coś takiego to jest średnio opłacalne.
    Nową slimkę z dyskiem 250/500 GB + RGH można kupić za 800-900 zł, kinect 200-300.

7. dolone

dolone Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję Wam za odpowiedzi. Moglibyście mi doradzić gdzie kupić taniej interesujący mnie zestaw? Dodam, że interesuję mnie wyłącznie nowy sprzęt.
    Na allegro nie znalazłem niczego znacznie tańszego (maksymalna różnica rzędu 100zł), nawet kupując oddzielnie. 920zł Xbox Slim 250GB z RGH i 300zł Kinnect (powystawowy, bez oryginalnego opakowania).

8. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Szukaj dokładnie na allegro / Dział giełda na forum.
    Nowego slima 250gb z rgh można wyłapać za 900 zł, kinecta 200-300 zł. Sam kupiłem za 190 zł (4-miesięczny, mało używany, z gwarancją) i jest wszystko ok.

Wczytywanie...

Poleć forum