1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy xbox 360 RGH a gry z pendrive

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamilo941, Czerwiec 26, 2013.

1. kamilo941

kamilo941 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam pewien problem dzisiaj dotarł do mnie xbox 360 RGH chciałem wgrać na niego UFC które waży ponad 6gb (pendrive 8gb) niestety przy kopiowaniu ok 40%, kopiowanie zostało zakończone. Chciałem sprawdzić czy jest to wina pendrive więc wgrałem na niego fife 13 która warzy ponad 5gb i wszystko się udało. Jaka może być tego wina? Można przenieść grę na dysk 'partiami'?

Od razu zadam pytanie dotyczące fify13, aby w pełni używać jej potrzeba dostępu do internetu, aktualnie takowego nie posiadam jest możliwość zagrania sezonu nie łącząc sie z EA?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co to znaczy w pełni używać ?? - jeśli chcesz grać online ,to możesz zapomnieć na rgh
    Co do UFC , to powinna się przekopiować, w czym masz to UFC ? xex , god ??
    Może coś z grą nie tak, jeśli masz xex to spróbuj przerobić do god.

4. kamilo941

kamilo941 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    UFC mam w XEX. Spróbuje zmienic na GOD.
    Nie chodziło mi o gre online, nie zależy mi na tym. Po prostu przy wyborze sezonu lub kariery konsola automatycznie prosi o połączenie z kontem EA

5. forumxboxa

forumxboxa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miałem podobny problem u siebie w Xexmenu i FSD nie kopiowały się czasem programy do końca.
    Nie wiem dlaczego zrobiłem sobie pendrive na którym mam xexmenu kopiuję tam i jest wszystko okay.
    Miałem nawet zadać pytanie na forum ale znalazłem sam rozwiązanie więc już nie pytałem.
    Co Ciekawe pen jest na 100% sprawny. Czasem ta sama gra za drugim razem szła normalnie.
    Spróbuj więc sformatować jakoś w konsoli za pomocą Horizona dodaj sobie Xexmenu najlepiej 1.2 do katalogu content i powinno to rozwiązać Twój problem.

Wczytywanie...

Poleć forum