1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy XBOX 360 SLIM pod kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mevis, Listopad 27, 2011.

1. mevis

mevis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam przymierzam się do zakupu xboxa przede wszystkim ma być kinect dla dzieciaków
    jak patrze nowy slim dysk 250GB kinect i 2pady to jakieś 1500zl , po zakupie chce przejść na "ciemna stronę mocy" :) czy nowe konsole sa już przerabiane?
    czy jest sens kupować starsza wersje interesuje mnie oczywiście komplet kinect 2 pady i dysk może być 120GB i może być ban i musi konsola posiadać złącze HDMI

Sprawa bana gry sieciowe mnie nie interesują wiec co praktycznego tracę mając bana ? a interesuje mnie praktycznie zabawa z kinect

2. Lotnik421 Xbox One

3. wujot90

wujot90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tracisz gwarancje i dostęp do internetu. Jeżeli ma być typowo pod kinect to nie opłaca się wg mnie przerabiać...Gierki dla dzieciaków na kinecta są dość tanie, Kinect Adventures w zestawie, motion sports 70-80zł, kinect joy ride koło 60zł, fantastic pets około 80zł itd itp ogólnie jest troche tytułów poniżej stówki, mówie tu o nowych używane znajdziesz taniej :)

4. mevis

mevis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli gwarancje tracę jak rozumiem powrotu nie ma po przerobieniu w razie gdyby coś:) ?
    z tego co poczytałem slim jest już mniej awaryjny i stare przypadłości xbox nie występują?

Wczytywanie...

Poleć forum