1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox 360 Slim - pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Złośnik, Listopad 26, 2012.

1. Złośnik

Złośnik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupiłem niedawno Xboxa 360 Slim z kinectem.
    Data produkcji konsoli to 18.10.2011
    Model: 1439
    Posiada dysk 250GB
    Jestem świeży i mam pytanie - dołączona była gra Xbox Kinect Adventures.
    Przegrzebałem forum ale żeby ogarnąć wszystko potrzebna jest na szybko pomoc wasza koledzy. Myślałem, że kwestia ściągnięcia pliku obrazu gry nagrania załatwia wszystko. Ale nie. Pobrałem plik obrazu Kinect Sports Season Two Region Free XDG2. Wrzuciłem w Abgx i wypaliłem ImgBurn'em. Efekt taki, że pokazuje się tylko logo Xbox360 i stoi. I tyle. Nagrywałem dwa lub 3 razy. Czy tutaj mamy do czynienia z nie właściwym LT, dashboardem za niskim, złym obrazem gry, czy poprostu konsola jest zbyt nowa i póki co nie można nawet jej odblokować do tego momentu. LUb czy jest możliwe i ewentualnie nagrywanie tylko jakichś konkretnych gier ??? Przeróbka musiałabybyć LT czy RGH ??? Proszę o troszkę pomocy bo dopiero zaczynam i chciałbym wiedzieć czy cokolwiek da rady zrobić bez przeróbki konsoli czy chodzi głównie o przeróbkę obrazów płyt...
    Pozdrawiam serdecznie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Nowy Xbox 360 Slim - pytania

Nie odpalisz kopii gry na nieprzerobionym napedzie, to bylo by zbyt proste.
    Mozesz przerobic na rgh, bo na lt narazie nie da rady bo masz pewnie tego nowego liteona
    Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

4. Złośnik

Złośnik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli rozumiem, że jedynym możliwym ratunkiem dla mnie jest obecnie wykorzystanie wbudowanego dysku do uruchamiania gier poprzez metodę rgh. Czyli sprawdzenie czy aktualny dashboard pozwala wogóle na zrobienie tej metody to raz. Dwa - odpalenie Freestyledash z pena i za jego pomocą zgranie/instalacja gry z przerobionego pliku iso gry na xex/god na dysk twardy konsoli. Jeśli będę korzystał z gier wykorzystujących kinect to jeszcze instalacja sterowników kinect ???
    Pytanie czy każdą grę będę mógł przekonwertować do xex/god i odpalić z dysku w ten sposób ???

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  6. Magnaat

Magnaat Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraśnik
    ale na xbox live sobie nie pograsz na RGH

7. Xanthi

Xanthi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sędziszów

Chyba że zapoda Dual Nand ;)

8. Złośnik

Złośnik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To akurat nie jest mi potrzebne. Tylko gry na kinecta głównie.
    I pytanie jeszcze.
    Czy mogę przy przeróbce na rgh - freestyle dash uruchamiać z pendrive zawsze. Żebym miał możliwość korzystania poprostu z normalnego dashboardu w każdej chwili. I czy sam freestyledash wystarczy do odpalania gier ? Ewentualnie czy można go odpalać spod głównego dashboardu ???

Doczytałem i ręce mi opadły póki co bo program to jest pikuś. Ale przeróbka rgh nie polega na wpięciu pendrive'a tylko na wgraniu do NANda innego wsadu lub wymianie na zaprogramowany chip. Co wiąże się z otwarciem konsoli i grzebaniem w bebechach a ja mam konsolę na gwarancji i niestety nie mogę sobie na to pozwolić. także póki co to **** blada. :(

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

9. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    czy bedziesz robil rgh czy LT to itak ci beda otwierac..

myslales ze kupisz xboxa i bedziesz mogl grac w piraty bez rozkrecania blaszaka..

10. Złośnik

Złośnik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem taką cichą nadzieję :(

Wczytywanie...

Poleć forum