1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox 360 SLIM ze sklepu x-kom nie chce się włączyć

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez iMoTioN, Kwiecień 13, 2012.

1. iMoTioN

iMoTioN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Na wstępie, jest to mój pierwszy post w tym dziale więc pozdrawiam wszystkich :D ! Druga część tematu nie jest już taka przyjemna, kupiłem xb 360 slim nowego. Poczekałem kilka godzin i postanowiłem go odpalić, najpierw kabel tv, potem zasilanie i....... brak reakcji, czy to po włączeniu guzikiem na konsoli czy na padzie. Oczywiśćie jestem załamany, gdyż nie chcę znowu odsyłać konsoli i czekać na nią. Moglibyście mi powiedzieć co jest nie tak? Bardzo prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź, gdyż wkrótce coś mnie jeb..nie za przeproszeniem!
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sprawdź czy na pewno wszystkie kable dobrze docisnąłeś. Może po prostu jakis się odczepił czy coś.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Sprawdź okablowanie, czy wszystko jest dobrze podłączone :)

5. iMoTioN

iMoTioN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z twojego ostatniego postu mozna sie domyslic, ze problem zostal rozwiazany, ale jezeli nie to polecam sprawdzic wtyczke od kabla zasilajacego ktora wchodzi do zasilacza z X'a. W slimce jest ona wyjatkowo luzna i mi, tez czasem nie laczy...

Wczytywanie...

Poleć forum