1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox 360 tzw. Slim przegrzewa się?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Trupek, Grudzień 20, 2012.

1. Trupek

Trupek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa // Pisz
    Witam!
    Gram na Xboxie już jakiś czas (2006) i postanowiłem przejść na nowszy model, ale chyba wychodzi na to że nowszy nie znaczy lepszy.
    Dzisiaj dostałem paczkę, uradowany otwieram. Konsola niestety jest Refrubished o czym sprzedawca mi nie powiedział i aktualnie jestem w trakcie zwrotu z tego względu że po wczytaniu jakiejkolwiek gry konsola "zawiesza się" obraz staje w miejscu zero reakcji tylko restart pomaga. Widziałem jak ludzie już gdzieś taki problem opisywali, ale nie na taką skalę tzn. U mnie to nie jest co kilka godzin tylko po prostu bezpośrednio po wczytaniu gry. Temperaturą się nie przejmuję bo wiem że slimka mocno grzeje. Ogólnie. Mam Xboxa 360 podłączony do sieci przez zasilacz starego modelu poprzez przejściówkę. Wkładam płytę i obraz staje w miejscu.

Dodam jeszcze że próba podłączenia przez Wi-Fi skutkuje komunikatem o podłączaniu adaptera do konsoli z wbudowanym adapterem o ile się nie mylę o_O.

Pozdrawiam Paweł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Coś było grzebane jak masz taki komunikat przy wifi to ktoś wyjął karte

4. Trupek

Trupek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa // Pisz
    Grzebane było w końcu to wersja refrubished. Po prostu zastanawiam się jak naprawić problem z freezem 2 sekundy po załadowaniu gry. Chodzi tutaj o 2s po rozruchu w trakcie pierwszych "filmików". Ja natomiast jutro odsyłam konsolę do właściciela. A pozostanę przy starym dobrym facie :D

Wczytywanie...

Poleć forum