1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox 360 w 2010 roku?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Milu, Lipiec 23, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    DigiTimes sugeruje, że mielibyśmy zobaczyć nową wersję Xboksa 360, która byłaby fabrycznie zintegrowana z technologią Natal (rozwiązanie zostało zaprezentowane na tegorocznej edycji imprezy E3). Jak donosi serwis, firma Aptina wygrała przetarg na producenta czujnika obrazu o rozdzielczości 1.3 megapiksela, przeznaczonej rzekomo dla nowej edycji konsoli Microsoftu.

W opublikowanym artykule DigiTimes twierdzi, że zgodnie z informacjami pochodzącymi z tajwańskich źródeł nowy Xbox 360 miałby pojawić się w drugiej połowie 2010 roku. Aptina miałaby dostarczyć czujnika właśnie dla tej konsoli, wprowadzającej technologię Natal w życie. Nie wiemy oczywiście na ile powyższe doniesienia są pewne, ale niektóre serwisy wydają się w nie wierzyć.

1UP pisze, że Microsoft będzie zaprzeczał lub odmawiał komentarza w sprawie tego czy technologia jest w rzeczywistości nową konsolą. Czyżby Natal miał być czymś więcej niż przystawką? Na pewno nie można uznawać doniesień DigiTimes za fakty. TeamXbox wskazuje, że serwis pisał swego czasu o stacji dysków Blu-Ray dla Xboksa 360, która nie została potwierdzona.

Plotki o nowym Xboksie 360 pojawiły się jakiś czas temu. Microsoft szybko im zaprzeczył, ale później Steve Ballmer zapowiedział takie rozwiązanie na 2010 rok. Po fakcie prezes koncernu Microsoftu przeprosił za wypowiedź, tłumacząc, że po prostu użył złych słów. Sprawa jest kontrowersyjna, bo nowa konsola może oznaczać inny standard, niedostępny dla starszych wersji.

Powyższe obawy są chyba nie do końca uzasadnione. Być może Microsoft planuje wydać Natala w dwóch wersjach: jako nowy model konsoli i opcjonalną przystawkę. Takie rozwiązanie wydaje się potwierdzać także wspomniany serwis TeamXboX, który kilka dni temu nazwał doniesienia 1UP fałszywymi. Podobno nowy Xbox wyjdzie dopiero gdy na rynku zadomowi się pewien typ telewizji.

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ej no bez jaj, dopiero co kupiłem X'a a tu już ma nowy wychodzić... Szczerze wątpię , żeby to była prawda, na E3 pokazano , że to jest przystawka do X'a, nowa konsola może być, ale tylko z natalem w środku , reszta bebechów niech zostanie ta sama. Xbox360 jest moim zdaniem jeszcze za młody, za wcześnie , żeby wydawać jego następcę.

4. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Osobiście wolę Natalię jako dodatkowe urządzenie :p Nie jest drogie, a spodziewałem się mocno wygórowanej ceny :)

5. Galan

Galan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Jeśli miałby wyjść nowy xbox w 2010 to ciekawe czy zmienią coś jeszcze oprócz tego Nantal'a. Może wreszcie naprawią te luty i RROD będzie wreszcie tylko wspomnieniem.

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Fajnie gdyby była możliwość oddania swojej konsoli (w czasie, gdy jest na gwarancji) i wymienienia ją (za dopłatą) na tą z Natalem.

7. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    QwerTaj nie martw się ja też dopiero kupiłem xbox'a
    A co do projektu Natal to ja podziękował bym.

8. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Ja jak najbardziej jestem za wbudowaniem w konsolke natal'a... No ale niestety już kupiłem konsole i nie jestem za kupowaniem jeszcze jednej ^^ :) . Ale jak najbardziej zakupie Natal'a :D

9. funuman

funuman Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja również dopiero co kupiłem klocka i nie wyobrażam sobie kupować drugiego :D.

10. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To jest malo realne.
    Pamietajmy,ze nowe konsole wychodza, gdy te istniejace juz nie daja sobie rady z nowymi grami (musza byc okrajane graficznie itd.). Jak narazie to PS3 i Xbox360 daja rade i prawie nikt nie narzeka, a wrecz na nie wychodzi wiecej gier niz na pc.

Natal jest dodatkiem, nikt nie bedzie musial kupywac nowej konsoli ze wzgledu na niego, szczegolnie,ze gdy wyjdzie, to bedzie niedopracowany.

11. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ee tam przestraszylem sie ze nowy xbox a tu wychodzi na to ze nowa wersja 360 , natala wbuduja i moze jakies minimalne ulepszenia. lipa by byla jakby nowy wychodzil w grudniu dopiero dostalem 360 ; |

12. maggot6688

maggot6688 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na moje to będzie zwykły Xbox 360 tylko z wbudowaną Natalią i nic nie będzie zmieniane a Natalka będzie też oddzielnie do kupienia

13. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Jaki sens jest wbudowanie natala do konsoli? Jak ktoś trzyma w takim miejscu, że kamera nie będzie miała nas w zasięgu? To będzie normalnie tylko do dokupienia, bo przecież i tak nie każdy będzie chciał to mieć, więc...
    No i jak większość tutaj to też niedawno kupiłem konsolę :D

14. arturwiecki

arturwiecki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    kosmos
    no co kolejna kaska kolejna przystawka urozmaicają kombinują manipulują wgrywają a tu chyba każdy stwierdzi że po co gry ładnie wyglądają są grywalne tylko grać Szlak mnie trafia jak słysze takie żeczy ja bynajmniej klocka niezmienie doputy nowy niewyjdzie CHŁOPY a co z roodem mam arkade dbam zsilacz odłanczam abyszlak nie trafił bo niestety niestać mnie na nowego a tu jakieś nataLE no nie kto za tym wszystkim nadąży

15. arturwiecki

arturwiecki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    kosmos
    sosry za błęęęęędy ale mój laptop ostatnio się przegżewa

16. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    oj nie będzie żadnego nowego xboxa 360 tylko będzie zamiast xbox 360 Arcade to xbox 360 Natal i po prostu w tym pudełku będziecie mieli xboxa 360 + natal i tyle czym tu się fascynować.

17. Pstrag

Pstrag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin/Katowice
    Natal...jakoś tego nie widzę w niczym, oprócz arcadówek.
    [YOUTUBE]xUxiXEGtp70[/YOUTUBE]

18. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    :D Hahahaha . Najlepszy filmik jaki widziałem . Natal the best ! :D Nie liczy się, czy dobrze się gra, liczy się zabawa ! :D

19. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    A ty skąd to wywróżyłeś, ze szklanej kuli? Dopóki nie pojawi się oficjalna cena wszelkie spekulacje są g... warte.

A co do wbudowanego Natala... hahahaha.. To ja się zapytam, jak konsolę z wbudowanym Natalem (zakładam że większą niż standardowy klocek) postawić w dogodnym miejscu, np. pod telewizorem? Bo u mnie za chiny by to się nie zmieściło.
    I kolejny raz powtórzę, moim zdaniem Natal to rozhypeowane badziewie, które dużo ludzi uważa za niewiadomo co a w rzeczywistości sprawdzi się co najwyżej w grach arcade. Taka moja opinia. (tak, tak, zaraz powiedzą że też wróże, ale po prostu to co do tej pory zobaczyliśmy nie napawa mnie optymizmem)

20. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów

zabójcze....

21. kamilozo

kamilozo Użytkownik Użytkownik

Polubienia: