1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox 360

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez pixidixi, Sierpień 18, 2014.

1. pixidixi

pixidixi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko, chciałbym zakupić drugą konsole Xbox 360 do gospodarstwa domowego. Allegro pęka w szwach od tego, może polecicie mi jakiegoś fajnego sprzedawcę od nas z forum co ma konsole w konkurencyjnych cenach?. Jaki model na dzień dzisiejszy polecacie?, będą grane tylko oryginalne:).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bloody_

Bloody_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Slim ale też Super Slim E

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Super Silm E nie bierz nigdy w życiu! Jest to okrojona wersja Slima.

Jak już to Slima (bo ostatnia godna zaufania wersja) bądź w ostateczności Jaspera - sam owego xboxa na tej płycie posiadam. Najpierw przerobiłem (wiem nie chcesz przeróbki) na LT później jak wyszło RGH to dałem go przerobić (cena była dość wysoka bo RGH dopiero wchodziło) i konsola ma się do dziś świetnie =) (oczywiście wszystkie przeróbki były robione u profesjonalisty tutaj z forum - więc żaden pseudo fachowiec nie grzebał przy niej). Konsola mnie jeszcze nigdy nie zawiodła, a już parę latek na karku ma :). Bardzo ją sobie chwalę :)

Najlepiej przejrzyj dział SPRZEDAM i poszukaj tam ludzi ze sklepami :). Zagadaj i z pewnością będą mieć jakieś konsole nie przerobione :)

1 osoba to lubi.
  5. Bloody_

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    To że nie ma dotykowego przycisku i 4 diod wokół niego nie czynie jej okrojoną bo sporo osób przecież włącza konsolę poprzez pada. Do tego ma inny wg. mnie ładniejszy design podchodzący pod XO. Fakt nie ma jeszcze wejścia optycznego i jeden port USB mniej. Slim E też jest cichszy wg. Microsoftu ale nie zauważyłem różnicy, u kumpla czy u mnie ja mam E on ma Slima.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Silm E nie jest jakoś mega tańszy od Slima zwykłego, który (jak sam przyznałeś) jest bardziej "dopracowany, a nie okrojony jak E" - tyle w tym temacie.

Ale oczywiście, co kto lubi :)

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Slim jest najładniejszy ze wszyskich konsol. Stingrey to porażka.

1 osoba to lubi.
  8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie moze byc cichszy sa te same wentylatory.

9. Bloody_

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    @akir - Tak wiem, bujda. Lecz jakiś chwyt ze strony MS musiał być.

Wczytywanie...

Poleć forum