1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy xbox 360?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez barandek, Listopad 8, 2008.

1. barandek

barandek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pytanie, czy może prośba o pomoc?!

Więc, kupiłem jakiś rok temu konsolke premium. Niestety niedawno, o dziwo pojawiły się 3 diody, konsola przerobiona u kumpla, także marzenia o gwarancji zanikły. Teraz znowu uzbierałem sobie na konsole, jako tako zakochany w tym cudeńku. Więc, okablowanie,pady wszystko mam. Mój plan jest taki, kupić arcade'a za 600zł, nowego, oddać do przerobienia, (lub kupic z przerobieniem odrazu za 888zl na allegro). Zmienić mój stary dysk na 120gb (kumpel się tym zajmuje, mówił że wystarczy mu obudowa i wsadzi tam dysk z kompa i gra i trąbi zespół Kombi, bo sam ma xboxa). Co o tym myślicie ? A właśnie w wyborze się zastanawiam, bo np. w empiku jest za 629zl, natomiast na allegro jest trochę taniej, ale te z allegro to chyba nowsze wersje z lite-on, natomiast nie jestem pewien co do tych w empiku, czy te z lite-on są lepsze tj. chodzi mi o chłodzenie, jakiś procesor czy coś. Bo mimo wszystko nie chce znowu tak wiele ryzykować (wkońcu strata 800zł to dużo). Więc, lepiej kupić tą z empiku, najprawdopodobniej z benq albo hitachi. Czy może ta z allegro z lite-on?. Następne pytanie, co do tego dysku to wziąść te 120gb, bo wyszedł nowy dash i może mi się przyda w przyszłości do instalowania gier ?

Proszę o Wasze opinie,porady,pomoc.

Pozdrawiam

EDIT :

Przypomniałem sobie, że gość, w serwisie konsol, oferował mi jego własną konsolę za 400zł, samą konsolę, bez pada itd. Jest ona z nowym chłodzeniem, przerobiona. Niestety nie rozmawiałem z nim w cztery oczy, więc nie wiem dokładnie co to za konsola. Co o tym myślicie ?
    Nie jestem pewien, może ona też była/ jest jakaś wadliwa, i może mi się zepsuć?
    Wiem, że ostateczny wybór należy do mnie, ale przydałyby się jakieś inne opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Nowy xbox 360?

Gdzie ten chlop mieszka ?? Jaka data produkcji konsoli jak cos to go zglos do mnei. Może kupie :p

4. barandek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Poza tym, myślisz, że to dobra oferta?

5. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

W sklepie benq, ani hitachi nie znajdziesz...

6. barandek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Więc jakie są to konsole ? Nowe czy stare?

... Zamiast czepiać się szczegółów, to pomóż w wyborze :p

7. reed

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Nie czepiam się szczgółow tylko, że w sklepach już tylko lite-on :-\. Nie wiem co bym wybrał... Ja swojego białasa wyśle do juchego...

8. barandek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ktoś inny mógłby spróbować mi pomóc ?

9. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo

Może być do 2008 kwietnia jeśli dobrze pamietam pytaj sie czy ma hdmi jak ma to falcon jak nie to Starszy ten z starym chłodzeniem

10. Korin

Korin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Zawsze możesz zgrać klucz i przerzucić stary napęd do nowej konsoli..

11. barandek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Dzwoniłem do serwisanta, ktory sprzedaje ową konsole i dowiedzialem się ze jest to stara konsola, bez hdmi, ale nie bylo w niej nigdy roda, i praktycznie nic ze starej konsoli nie zostalo, mowil ze wyjal prawie wszystko i wlozyl nowe, wlasne komponenty takze wydaje mi sie to byc dobra oferta, daje pół roku gwarancji na wszystko.
    400zł to jego cena.

Co o tym myslicie?

12. Korin

Korin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Hmm. skoro masz kumpla, który w razie czego może ci włożyć z powrotem liteona to bezpieczniej by było kupić nowego arcade, zawsze masz + z dodatkami, drugiego pada, 3 miechy golda, najnowszą wersję (tee, poczekaj na Jaspera .), samo to, że konsola jest nowa i do tego 3 lata gwarancji. Z używkami nigdy nie wiadomo, zwłaszcza jeżeli chodzi o x0 a sam nie będziesz wiedział co on tam wsadził..

13. barandek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Witam !

Postanowilem kupić konsolę od tego serwisanta.

Mam konsolke juz w domu, ale...
    Zasilacz z nowego xboxa nie pasuje do starego (rok produkcji 2005), jutro wymieniam zasilacz.
    Następne ale, konsola wyglada dziwnie znajomo (tak jakby moja stara konsola).
    Chyba ze to tylko zludzenie. Czy jest mozliwosc taka, ze przemienil moja konsole w cos takiego ... ? Bo przede wszystkim, jak poruszam xboxem, (nie bez powodu) gdyz w mojej starej było to samo mianowicie ; telepie, poruszam a w srodku slychac tak jakby srubka byla jakas luzem, slychac jak sie gdzies obija w srodku. Czy wy tez tak macie?
    Po drugie na środku obudowy konsoli (tam gdzie jest wydziergany znak XBOX 360), jest takie jakby wypalone czy jak to nazwac ; brudne ale nie do wyprania. Tak jakby od ciepla.
    Chyba wiecie o co chodzi ? Poza tym nic, wiec teraz nasuwa sie pytanie ; czy to mogla byc moja stara konsola ? Cos magikował i sprzedał mi moją konsolę? :-\
    Tylko ze zmienil z konsoli HDMI na stare wejscie, czy jest to mozliwe ? :p

14. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ja tam nie kupuje z niznanego źródła :) Kupiłbyć lamborghini za 100 000$ i kolo ci nie powie że miał 10 wypadków, zmienił wyposażenie i wsadził części z 126p :) LOL O tym ci nie powie :] tylko: nowe nowe! Wszystko nówka :D !!

lol

15. barandek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Mimo wszystko, prosilbym o wypowiedz kogos kto sie na tym zna ; mianowicie meczy nie najbardziej to ; czy mozna zrobic z nowego premiuma, stara konsole bez hdmi, z innym kodem kreskowym, data produkcji itd ? Bo ta konsola co kupilem wydaje mi sie naprawde znajoma. Przez co jestem wkurzony, bo gdyby to byla prawda to... no poprostu szok, oddajesz do naprawy konsole, to nie dosc ze nie są w stanie naprawic to do tego sprzedaje Ci twoja konsole, tylko ze naprawiona, i mowi ze to jego wlasna...

16. reed

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

CO do telepania to u mnie telepie radiator na GPU i strzela jakby śrubka. Tak mi się wydawało jak wyjołem modher'a

17. barandek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Nie, nie, dowiedzialem sie iz jest to jakis czujnik ruchu, w ktorym konsola lapie w jakim jest polozeniu, dzieki czemu konsola moze wyswietlac odpowiednie diody. Cos w tym rodzaju, nie rozumialem tego dokladnie, ale wiem, ze to normalne. Dlatego nie musze sie z tego powodu martwic!

Pozdrawiam.

18. reed

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Aha. Widocznie to jest gdzieś w pobliżu GPU :). Chodzi pewnie o taki prymitywny przyspieszeniomierz, który pojmuje tylko 2 pozycje ;)

19. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Chłopie ogarnij się i zastanów co piszesz.

Tykanie to żyroskop który znajduje się w antenie modułu RF konsoli.

Włącz konsole i patrz na zieloną diodę (i nie wkładaj płyty bo ci potrzaska) teraz obróć konsole w pion i poziom. Zobaczysz co dzieje się ze zieloną diodą.

Ten twój przyśpieszeniomierz działa na ciśnienie wytwarzane w momencie przyśpieszenia a nie na pole grawitacyjne tak tak żyroskop.

20. barandek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Co by nie bylo, to nic groznego. Tak ze, Papux, nie ma co naskakiwac na kogos niewiedze !

Pozdrawiam

21. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

nie chciałem żeby zabrzmiało to jak bym naskakiwał, ale wychodzę z założenia że jeżeli nie znam się na rzeczy to nie opowiadam głupot opartych na domysłach.

Wczytywanie...

Poleć forum