1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox coraz bliżej? Microsoft podobno testuje prototypy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 19, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dzisiaj redakcja The Verge wspomniała o „ulepszonym” sprzęcie Amerykanów. Według „zaznajomionego z planami Microsoftu źródła” firma sprawdza właśnie różne prototypowe Xboksy. Konsole mają posiadać mocniejsze podzespoły, dzięki którym twórcy mogliby przygotowywać produkcje zapominając o problemie z rozdzielczością, czy też płynnością animacji.

Aktualnie nie otrzymujemy niezbitych dowodów, ale musimy pamiętać, że wcześniej twórca wyglądu Xboksów wspomniał o „Xbox neXt”, następnie o dziwnych informacjach w FFC (Federal Communications Commission. Ponadto, sam Phil Spencer powiedział kiedyś o ulepszaniu sprzętu. Choć później szef marki Xbox doprecyzował swoje słowa, to coś jest na rzeczy… Za dużo tych wszystkich ploteczek i przecieków.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WolfM

WolfM Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Proponował bym dodanie nowe działu obok sekcji aktualności na forum o nazwie Plotka :) Często tutaj jest więcej plotek niż potwierdzonych aktualności

croixdefeu i warone lubią to.
  5. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Pożyjemy, zobaczymy...

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli $ony wyda P$4N a Nintendo swoją konsole to XO zostanie mocno w tyle i niema bata by M$ nie zrobił tego samego.

7. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Raczej to pewne biorąc pod uwagę ze PS4 NEO ma proc taktowany o 500mhz wyżej a gpu jest dwa razy mocniejsze (36 jednostek kontra 18 w starym ps4)

Należy również pamiętać że kiedyś taki zabieg był już wykonany przy konsoli PSX.

8. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    Osobiście mi sie to nie podoba wersja slim ok ewentualnie ddr3 wymienić na ddr5 i to wszystko ale mocniejsza konsola nie za szybko znając życie jak to wyjdzie to się sprzeda i konsolowcy sami sobie strzela w stopę bo będzie to jak z mikro platnosciami zaczelo sie w ghost i teraz juz pchają gdzie sie da halo Forza cod bo3 itp.

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Konsole będą musiały byc zgodne ze sobą. Na nowej uswiadczysz tylko ladniejsza grafikę, w teorii nic wiecej. Lecz patrząc w przyszłość zapewne na starsze modele tworzenie bedzie bardziej zlewane

Wysłane z mojego Honor 7.

10. Szuruburek

Szuruburek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Podobno. Uwielbiam trolli i ich żywicieli.
    Będzie to będzie, będzie fajna to kupię, przestańmy się tym niewiadomo jak podniecać, bo to niczemu nie służy.

Jacław, vip i Qkisek lubią to.
  11. Pooteeen

Pooteeen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    To chyba normalne, że testują prototypy nowych konsoli?
    Tym bardziej 2,5 roku po premierze ostatniej generacji?
    Moim zdaniem to już testowali je i rok po premierze One, bo to normalne, że prace nad przyszłą generacją zaczynają się niemal od razu po premierze obecnej.
    Może po prostu przyśpieszą jej premierę ze względu na PS4NEO i wyjdzie koniec 2017, początek 2018.
    Tak czy siak Playstation na tym straci, bo wydawanie konsoli co 2 lata w końcu wkurzy ich użytkowników.

12. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    190
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Wkurzy tylko plebs, tak samo jak mocniejsza wersja XO jeśli się taka pojawi. Kto będzie chciał kupi kto nie to nie i tyle, o co płaczą wszyscy? O to, że ktoś będzie miał lepszą grafike czy więcej fps? Przecież jak się czyta o tym wypowiedzi to wszyscy się zarzekają, że to co jest im wystarcza ;) ma się pojawić lepsza opcja i nagle płacz bo będę miał gorsze? Zapłać bedziesz miał takie same lub zostań przy tym co masz i trzymaj się jakości takiej na jaki pozwala sprzęt który posiadasz jeśli Ci to odpowiada i nie siej fermentu. Może Sony czy Microsoft ma te konsole rozdać jako jakieś wyimaginowane zadośćuczynienie? Czy po kupnie zostałeś oszukany w jakiś sposób, czy Sony czy Microsoft gdzieś w regulaminie określa, że nie może ulepszyć swojego produktu? Jasne, że nie, tak samo nie jest określone jaką konsola ma żywotność. Wszyscy sugerują się poprzednimi generacjami tylko zapominają o tym, że na wstępie też konsole z poprzednich generacji kosztowały znacznie więcej:)

l33t lubi to.
  13. krzys1190

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To że ty lubisz być robiony od tylca nie znaczy że reszta też się ma na to godzić. Sony powinno poinformować już dawno temu ludzi że tworzy ulepszoną konsole i dać im wybór a nie dalej nakłaniać do kupowania starego modelu a oni nadal cisza.

Najwyraźniej nie masz pojęcia, jak działa ten pazerny rynek. Posiadacze "zwykłych" PS4 zostaną stopniowo marginalizowani, będzie się olewało produkcje, wydając niedopracowane gry z mniejszą liczbą detali, piętnastoma klatkami na sekundę itp, tłumacząc się tym, że "sprzęt stary i już niedomaga", zamiast przyłożyć się do optymalizacji kodu.

Kupujesz nowy telefon który właśnie wyszedł i mówią ci że jest super, a wychodząc ze sklepu jak już stoisz i patrzysz na witrynę co kupiłeś oni chowają twój zakup i wyciągają "twój telefon extra plus" za niewiele wyższą cenę - wtedy czujesz się wkurzony bo przecież mówili Ci, że to najlepszy telefon na rynku, a ty zdążyłeś wyjść ze sklepu, a oni już na witrynach mają lepszy.

14. Hunterovsky

Hunterovsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  15. Jacław

Polubienia:
    190
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Doskonale wiem jak wygląda ten rynek, wiem też czym jest możliwość wyboru i cieszy mnie jeśli taka istnieje.
    Piszesz, że ps4 będzie marginesowane na rzecz nowszej konsoli co jest bzdurą, tak jak bzdurą jest wielka optymalizacja - te konsole są takie a nie inne i nie wyczaruje się na nich niewiadomo czego. Gry będą te same nie będzie dodatkowej zawartości, a róźnica bedzie polegać na roździelczości, klatkach i możliwe też, że detalach jak piszesz, z biegiem czasu rozdziałka może spaść kosztem detali na tych starszych wersjach konsol ale tak by było tak czy siak bo już tak jest w niektórych tytułach. Nikt jednak tych konsol (v1) nigdzie nie schowa skoro w sklepach są nadal konsole poprzedniej generacji, a od jakiegoś czasu nie wychodzi na nie nic nowego - dalej kupują je ludzie. Ta generacja to nie 1 w której np Sony zmienia swoje konsole - zagłęb się w temacie. Sony na tym nie ucierpiało i sprzedaż jak była tak jest bardzo dobra.
    Co do opcji wyboru to oczywiście, że taki wybór będzie tylko te konsole muszą się stać dostępne co jest logiczne.

Z tym telefonem to już w ogóle zabłysnąłeś i odpowiem Ci przykładem na przykład - idealnie trafiłeś i jak widać raczej Ty masz problem ze zrozumieniem rynku, a rynek konsol nie jest pierwszym który z czegoś takiego chce skorzystać.

Mam telefon Samsung S6 jak wiesz (albo i nie) jest jeszcze Samsung S6 Edge, a nawet Edge plus (każdy z nich to model flagowy) i dokładnie jest tak jak piszesz, są nieznacznie droższe i pojawiły się zaraz po S6. Miałem świadomość tego co kupuje i nie kupiłem Edge bo to tylko różnica w zgiętym ekranie i kilku opcjach, Edge plus posiada już troszke lepsze bebeszki i większy ekran. Wybrałem zwykły S6 bo taki mi odpowiada i w zupełności wystarcza więc nie pobiegne też po S7 który jest już tak jakby następcą bo ten który mam nadal mi odpowiada. Wychodząc ze sklepu nikt go nie chował (hahaha) i nie poczułem się w żaden sposób oszukany bo ten który miał być flagowy okazał się nim nie być bo przecież jest coś lepszego w jakimś tam stopniu.
    Podaj chociaż jednego producenta sprzętu który zachwala swój produkt po czym robi lepszy i chowa ten stary...
    Każdy posiadacz obecnych konsol będzie miał wybór i nikt go do niczego nie zmusi. Jedni zostaną przy obecnych inni pójdą po nowe na przykład ja jeśli będzie to dla mnie warte wydania pieniędzy, ja chętnie pogram w 60 klatkach i rozdziałką nie niższą niż natywne 1080p z ladnymi teksturami, każdy zrobi jak chce - więc gdzie problem? Coś tu podpada pod psa ogrodnika.

Teksty o robieniu od tylca zachowaj sobie dla swoich kolegów tak na przyszłość i następnym razem postaraj się o lepsze przykłady bądz argumenty.

Ostatnia edycja: Kwiecień 20, 2016
    JaZz lubi to.
  16. krzys1190

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak sam napisałeś wiedziałeś o innych wersjach telefonu i miałeś możliwość wyboru :banghead:
    S7 to nie S6.5... :banghead:
    Na dzień dobry obrażasz ludzi od plebsów w dzisiejszych czasach jest to określenie obraźliwe wiec najpierw naucz się kultury, na przyszłość zacznij od siebie a potem wymagaj od innych.
    Trudno by przykład był idealny w 100% bo to co tu się stało to ewenement w świecie konsol.

Wessago, JaZz i p_bladek lubią to.
  17. Jacław

Polubienia:
    190
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Edge plus nie był wtedy dostępny, nie napisałem tego być może dosyć jasno. A mówiąc plebs miałem na myśli ludzi którzy płaczą bo będzie trzeba zapłacić jakby te konsole były niewiadomo jakie drogie i myśle, że to nie równa się z pedalstwem.

18. krzys1190

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dobra spoko zareagowałem bo poczułem się obrażony gdyby nie ten plebs to bym nic nie napisał bo każdy ma prawdo do swojego zdania.

JaZz lubi to.
  19. Pooteeen

Pooteeen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Przecież mi to wszystko jedno co wyjdzie a co nie. Ja tylko widzę jak się zachowują obecni użytkownicy Ps4 na tą wiadomość (w większości plebs). W przypadku gdy na jesień 2016 będzie premiera PsNEO i z ciężkim sercem pokrzywdzeni wymienią swoje Ps4, to co zrobią gdy okaże się, że rok, półtora roku później Microsoft wyda nową generację NOWĄ, nie odświeżoną wersję? Sony też pewnie przygotuje w niedługim czasie po nową konsolę i wtedy już naprawdę stracą cierpliwość użytkownicy PS. Albo przejdą na Xboxa, bo nowa generacja wyjdzie wcześniej, ale bardziej prawdopodobna jest przesiadka na PC (no bo po co on ma kupować nową konsolę co 2 lata, skoro co 2 lata to może sobie wymienić kartę graficzną). :D

20. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zobaczymy gdy wyjdzie, sprzęt mocniejszy ale zobaczymy czy Sony tego nie zablokuje w jakiś sposób.

21. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Kupię sobie nowego gameboya i pegazusa :).
    Jeżeli mają nowe konsole wypuszczać co 2-3 lata, gdzie nawet konkretnych gier rwiących nam zad i powodujących, że oczy z orbit nam wylatują nie dali. To dziękuję za taką generację i konsolę.

Opuszczę 2-3 generacje i może później dostanę coś, co jak ujrzę to będzie tylko WOW!!!

p_bladek lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum