Nowy Xbox coraz bliżej? Microsoft podobno testuje prototypy

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Dobra spoko zareagowałem bo poczułem się obrażony gdyby nie ten plebs to bym nic nie napisał bo każdy ma prawdo do swojego zdania.
Luz
Przecież mi to wszystko jedno co wyjdzie a co nie. Ja tylko widzę jak się zachowują obecni użytkownicy Ps4 na tą wiadomość (w większości plebs). W przypadku gdy na jesień 2016 będzie premiera PsNEO i z ciężkim sercem pokrzywdzeni wymienią swoje Ps4, to co zrobią gdy okaże się, że rok, półtora roku później Microsoft wyda nową generację NOWĄ, nie odświeżoną wersję? Sony też pewnie przygotuje w niedługim czasie po nową konsolę i wtedy już naprawdę stracą cierpliwość użytkownicy PS. Albo przejdą na Xboxa, bo nowa generacja wyjdzie wcześniej, ale bardziej prawdopodobna jest przesiadka na PC (no bo po co on ma kupować nową konsolę co 2 lata, skoro co 2 lata to może sobie wymienić kartę graficzną). :D
Wiesz to nie jest tak, że ja moją wypowiedzią biłem do Ciebie, zacytowałem Twoj post bo chciałem się odnieść do Twoich słów, że playstation na tym straci. A co do ludzi wybiorą co zechcą i to co im odpowiada, tylko dlaczego są tacy którym to przeszkadza skoro nikt nie nakazuje im jakiejkolwiek zmiany i wydawania ani grosza.
 

Kil3r

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Spencer twierdzil ze Xbox 1,5 nie bedzie ,jesli wyjdzie Ps4Neo z God of War 4 z obsługa dostepnych gier ps4 to mógłbym sie skusic tak do 2tys,na Xbox Two raczej juz nie bede czekal .Chcialem ostatnio wziasc Ps4 ale w świetle rewelacji raczej sie wstrzymam ,gupio byłoby teraz brac psa w pelnej cenie.To bedzie niezla alternatywa dla mocniejszego pcta
 

Jenx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Fajne wiadomość niedawno kupiłem sobie xbox one i człowiek myślał że będzie sobie spokojnie pykać w gry które wydadzą a za rogiem nowa konsola.mogli chociaż powiadomić że planują wydawać całkiem nowym sprzęt.
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Fajne wiadomość niedawno kupiłem sobie xbox one i człowiek myślał że będzie sobie spokojnie pykać w gry które wydadzą a za rogiem nowa konsola.mogli chociaż powiadomić że planują wydawać całkiem nowym sprzęt.
nie rozumiem ciebie przecież nadal bedziesz grał na xone nic to nie zmienia
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja jestem za wypuszczanuam takich update konsol. To takie dlc czy tez gra z didatkami. Lecz chce za to ceny niższej za gry

Wysłane z mojego Honor 7.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Możliwe że idą w ślady plejki pytanie kiedy by wyszła w Polsce czy bebechy będą nowe czy tylko podkręcone ale pewnie jescze daleka droga do tego
 

Kil3r

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przeciez ms dzieli świat na lepszych i gorszych,najpierw graja napchani anglosasi a za rok bidota nieanglosaska
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Cieszę się, że porzuciłem konsole na rzecz PC, bo to co się teraz czyta, to jakaś porażka. A byłem wiernym użytkownikiem konsol. Wolę dokupić podzespoły do PC, niż wymieniać całą konsolę, bo producenci postanowili wydać lepszy model. Powinni wyprodukować wersję Slim po jakichś 2 latach od premiery Fat'a i to wszystko, a za kolejne 2 lata nowa generacja, nie jakieś ulepszanie podzespołów. To już nie jest konsola moim zdaniem.
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Bez kitu, robienie z klientów idiotów trwa w najlepsze. Dokładnie tak samo było ma starcie, gdy Microsoft wypuszczal XONE, twierdząc, że Kinect musi być integralną częścią konsoli, bo dzięki temu gracze otrzymają w każdej grze nowy wymiar rozrywki. A chodziło tylko o to, żeby sobie nabić kabzę, bo to cholerstwo ładnie windowalo cenę sprzętu. I co mieli powiedzieć ci ludzie, którzy później zobaczyli, że Xbox może normalnie działać bez Kinecta, a MS w takiej wersji, pozbawionej tego niewypału, zaczyna też konsolę sprzedawać?

Doskonale wszyscy wiedzieli, że aktualna generacja zarówno jeśli chodzi o Xboksa jak i PlayStation to już nie jest takie wyznaczanie trendów wizualnych i wydajnosciowych jak w latach wcześniejszych. Pytanie tylko czy osoby, które się tu wypowiadają zdają sobie sprawę, jak to wyglądało wcześniej (tu nie ma zaczepki, po prostu jeśli ktoś jest za młody, to tego nie zrozumie).

W ogóle jest to pierwsza generacja konsol, pomijając rozwiązania Nintendo, która nie urwala nam tylkow na dzień dobry tym, jak niesamowite obrazy potrafią poszczególne systemy nam zaprezentować na ekranie TV. Ale od początku bawiła mnie ta argumentacja, że grafika, płynność animacji czy wydajność się nie liczy, bo w grach chodzi o grywalność (a nie brandzlowanie się przed wyświetlaczem liczbą pikseli). Jedno nie wyklucza drugiego, a postęp w naszej branży - czy tego chcecie, czy nie - zaczyna się właśnie na płaszczyźnie audio-wideo.
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom