1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox dogada się z telewizorem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krawol, Kwiecień 12, 2013.

1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock

Świat sieci, świat możliwości. Achievementy za oglądanie "M jak Miłość"?

The Verge donosi, że Xbox 720 (czy jak tam się będzie zwał) będzie mógł połączyć się z telewizorem przez sieć, oferując tym sposobem nowe funkcje. Oczywiście jeśli sam odbiornik umożliwia "surfowanie po internecie" (to sformułowanie jeszcze żyje?). Dzięki HDMI konsola otrzyma dostęp do sygnału TV, co pozwoli wyświetlić w trakcie oglądania telewizji interfejs konsoli lub inne elementy menu. Ciekawe, od której strony MS zamierza podejść do tematu streamingu gier - byłoby świetnie, gdyby na nudny mecz polskiej Ekstraklasy dało się wrzucić okno pokazujące na przykład mecz kolegi w FIFA 14.

Microsoft ma iść dalej niż Google TV dzięki partnerstwu z dostarczycielami treści. UPC? Polsat Cyfrowy? NC+? W Polsce to póki co science-fiction w porównaniu do usług oferowanych przez Xboksa 360 na Zachodzie, ale kto wie, może nowa konsola będzie dobrą okazją do zmiany tego nastawienia.

Serwis donosi też, że Kinect ma wykrywać ruch gałek ocznych, co pozwoli na przykład zatrzymać film, jeśli uzna, że nie patrzymy na ekran. Co oznacza, że popcorn trzeba będzie pakować do ust bez zaglądania do paczki w celu sprawdzenia, ile jeszcze zostało.

Z innej beczki. Pamiętacie Adama Ortha, który nie rozumiał graczy narzekających na domniemaną konieczność permanentnego podpięcia nowego Xboksa do sieci? Już nie pracuje w Microsofcie, ale nie wiadomo do końca, czy odszedł sam (co sugeruje Game Informer), czy podziękowano mu za krecią robotę.

źródło: Nowy Xbox dogada się z telewizorem

2. Lotnik421 Xbox One

3. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z jednej strony byłoby nawet fajnie mieć takie funkcje, ale nie widzę tego... tym bardziej w Polsce ;)

4. Felmyst

Felmyst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Dla mnie wszystkie te "bajery" są fajne, ale przydał by mi się telewizor z HDMI :p

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

5. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bajer bajerami, ale z pewnością to jakiś krok do przodu dla MS.

6. ocalony

ocalony Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedługo będzie jak w 1984 Orwella ... TV watch you ...
    Kinect prawdopodobnie będzie umożliwiać śledzenie ludzi siedzących przed TV .
    Coraz bardziej nieciekawie wygląda to co się szykuje ...

7. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    taa...jeszcze większa inwigilacja :) Chcieli takie bajery wprowadzić w smartfonach, ale chyba przemyśleli sprawę.

8. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Trochę podzielam obawy użytkowników o całą tą inwigilacje ale powiem tak bądźmy dobrej myśli na razie są to tylko plotki a ja wierze że M$ strzelać w stopę sobie nie zamierza :)

9. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    Przypomina mi się kilka słów z pewnego utworu ;)

Co wy na to? ;)

10. kopciuch

kopciuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ja obawiam się o to, że aby te bajery wykorzystać trzeba będzie zakupić nowy telewizor:)

11. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Pewnie tak :shame:

12. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A ja się boję że aby z tych bajerów w pełni korzystać to będ musiał j e b a ć na 2 etaty ;-(

Wczytywanie...

Poleć forum