1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox i przeróbka LT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mike Mitnick, Czerwiec 8, 2010.

1. Mike Mitnick

Mike Mitnick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    Po paru dniach poszukiwań zdecydowałem jednak zakupić nowego xboxa i oddać go do przerobienia lt. Jest ono polecane jako najlepsze (najnowsze), prawda to? A może warto przerobić konsolę czymś innym? Kolejne pytanie dotyczy kopii zapasowych. Jak je konkretnie wypalać? Muszę jakieś dodatkowe oprogramowanie zasysać z neta co by przerabiać to co ściągnę z neta? W temacie kopii zapasowych jestem kompletnie zielony stąd moje pytanie, proszę o wyrozumiałość :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariox91

mariox91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Jak masz LT to nic już nie musisz przerabiać po prostu ściągasz obraz nagrywasz i grasz chyba że chcesz grać na necie to gra musi mieć SS 2

5. Mike Mitnick

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    no spoko, ale gry które już zassałem nie są w formacie .iso. Jest tam kilka plików w katalogu docelowym. Muszę je wypalić jako obraz wirtualny?

6. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Masz je wypalić tak jak w tym opisie : http://xboxforum.pl/iso-f31/nagrywanie-obrazow-iso-windows-4.html lub w tym : http://xboxforum.pl/iso-f31/nagrywanie-obrazu-iso-za-pomoca-clonecd-9817.html w drugim temacie jest jak stworzyć plik .DVD ale we wszystkich grach jest on już dołączany . A jeśli go nie ma to aby go uzyskać można też przepuścić obraz .ISO przez abgx360 który sam sprawdzi grę i utworzy plik .DVD

A na koniec : wszystko jest na forum w przynajmniej kilku tematach , najpierw poszukaj a potem pytaj żeby śmietnika niepotrzebnie nie robić . Jak dla mnie temat nadaje się do kosza .

7. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    ja tez mam nowego x`a elite jasper i za darmo mi przerobili i wgrali najnowszego flasha i mam swiety spokoj i jeszcze gwaracje 36miesiecy ;))

8. Mike Mitnick

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    nie rozumiesz o co pytam...

Mam utworzyć plik .dvd przez notatnik. Kumam. Tylko skąd wziąć ten plik .iso skoro to co pobrałem zawiera katalog i fefnaście plików różnych. Mam te pliki wypalić jako .isc np nero, nazwać tak jak utworzony wcześniej .dvd i to wszystko wypalić imageburnem. Zgadza się?

9. Muntrill

Muntrill Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja tak ku woli ścisłości.. piszac kopie zapasowe rozumiem ze dysponujesz jakims dowodem (paragon,oryginalny nośnik gry) ze piszesz "kopia zapasowa" jezeli nie to poprostu PIRAT.
    i na koniec małe retoryczne pytanie ile masz lat mniej niz 18?? Bo ja mam 22 mam prace utrzymuje dom posiadam dwie konsole (xklocek i ps3) i kurde jeszcze kupe oryginalnych gier....

10. MaryGave

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Weź nie wtrącaj się jak nic nie chcesz wnieść do tematu

Ile jest tych plików ? bo może gra jest spakowana dwa razy wtedy winrarem wypakujesz i powinieneś mieć plik iso i dvd i nagrywasz plik dvd

11. Mike Mitnick

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
  12. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Mike, naciśnij na pierwszy plik rar i daj wypakuj.

Muntrill, jesteś na forum, gdzie są rozpowszechniane pirackie pliki, więc ku woli ścisłości nie wypowiadaj się na ten temat w ten sposób. Gratuluje, że masz dom, 2 konsole itp. Jak będziesz miał dzieci to im możesz takie kazania nakazywać, ale nie innym ludziom. Uszanuj ich decyzje. jeżeli się nie podoba to idź na inne forum o xboxie które nie zajmuje się piractwem.

13. MaryGave

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    I nie myśl że ktoś Cię posłucha zrobi jak będzie chciał

Wracając do tematu później jak mówiłem powinny być dwa pliki czyli dvd i iso ja nagrywam w imgburnie biorę tylko wybieram plik dvd ustawiam prędkość 2.4 i nagrywam :)

14. Mike Mitnick

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    Wiedziałem, że rozwiązanie jest banalne i gdzieś musiałem dać ciała ;) Dzięki wielkie, na przyszłość będę już wiedział. Faktycznie przy rozpakowaniu tworzy mi .iso i .dvd. Raz jeszcze wielkie dzięki.

Jak już jesteśmy przy temacie przeróbek to lt jest na tą chwilę najlepsze? Płyty rozumiem, że tylko Verbatima wchodzą w grę?

15. MaryGave

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Ja od zawsze wszystko gry na PS2, Xbox, Xbox 360, filmy i inne ****rele nagrywałem na Verbatimach i nigdy się na nich nie zawiodłem może straciłem tylko dwie płyty ale to już nagrywarka padała i jak do tej pory nie mam problemów z odczytem płyt które nawet nagrałem 10 lat temu

16. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    LT w tej chwili jest najnowsze, więc najlepsze i Verbatimy tylko dobrze odczytuje i nie niszczą się tak szybko.

17. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja używam tylko o połowę tańszych od przereklamowanych Verbatimów płyt Emtec . Od prawie dwóch lat nagrałem już prawie 200 tych płyty z czego może 4-5 sztuk nagrało się z błędami i wylądowały w koszu . Te które mają już półtora roku i są nawet porysowane konsola czyta mi bez problemów . Jak lubisz wyrzucać bez sensu 2 razy tyle kasy w błoto to kupuj Verbatimy . Ja polecam Emtec za 2,20-2,80 zł za sztukę . Co do banowania na LT to zobaczymy na jesień podczas fali banów jak to jest z tą niby niewykrywalnością ....

18. blk26

blk26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no tej gwarancji to juz nie masz...:)

Wczytywanie...

Poleć forum