1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox, jak Steam? Plotki o konieczności instalacji gier i stałym poł. z siecią

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grisza133, Marzec 20, 2013.

1. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland

Vgleaks mają dla nas kolejne nieoficjalne "rewelacje". Dziś będzie o konieczności instalacji wszystkich gier na nowym Xboksie i wymogu stałego połączenia z siecią.

Vgleaks dotarli rzekomo do nieznanych wcześniej dokumentów na temat nowego Xboksa. Pierwsza informacja dotyczy wsparcia optycznych dysków. Xbox 'Durango' ma odtwarzać gry wyłącznie zainstalowane na dysku. Taką informację podawało wcześniej zarówno Kotaku, jak i potwierdzało ją The Verge. Wynika z niej, że wszelkie płyty będziemy mogli trzymać równiutko na półeczce, bo nie będą one służyły do niczego, poza instalowaniem gier na dysku.

Druga sprawa, niejako powiązana z pierwszą, to zabezpieczenia przed piractwem. Podczas instalacji gry mają wymagać kodu aktywacyjnego, który będzie chronił np. przed odsprzedażą zainstalowanej na konsoli gry. Z tego powodu Microsoft miałby wymagać stałego połączenia z Internetem.

Vgleaks utrzymuje, że powyższe informacje są prawdziwe, ale mogą już nie być aktualne. Udało się im bowiem dotrzeć do dokumentów datowanych jeszcze na zeszły rok. Czy od tego czasu coś się zmieniło? Być może. Jest też szansa, że znów się zmieni, bo Microsoft na dobrą sprawę nie zapowiedział jeszcze niczego.

Źródło: •• Gamezilla - serwis o grach

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Re: Nowy Xbox, jak Steam?

Jesli tak bedzie, ja odpadam od ms. Przykro mi

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

4. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    po co sie martwic o zabezpieczenia jak i tak sama konsola bedzie kosztowala 2000zl+ i tak piraci beda musieli najpierw ja nabyc zeby zagrac

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Wpisywanie kodu / numeru seryjnego podczas instalacji? Błehehe, dobre sobie.
    Poczekajmy aż odpowiednie grupy coś wymyślą. Jak dobrze wiadomo, każde zabezpieczenie da się złamać. ; )

No chyba, że gry powrócą do swoich korzeni i będą oferować kampanię na 60h+ i dobry multiplayer.
    W takim przypadku jestem w stanie kupować same oryginały.

6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    no coraz bardziej jestem za PS4 :( ale zobaczymy i poczekamy na jakies konkretne informacje o konsoli :D

7. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    stałe połaczenie z netem? net pada na tydzien bo głąby z koparką rwią swiatłowody a ty nawet w sp nie pograsz. coraz bardziej razem ze swoją konsolą stajemy sie niewolnikami. juz ps3 to pokazalo. jak i DRM.

8. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Wedlug mnie bardzo realne daje to kase bo raz placisz za gre i juz tego nie sprzedasz. Zabezpieczenie nie zle cos ala rgh by musialo byc co ms max utrudni i obie konsole ps4 i xbox beda to mialy piraci bojcie sie nextgena:)

9. jorgos

jorgos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    e pierdoły plotki to tylko plotki,podobne przy ps4 były i sie nie sprawdziły...

10. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Ja jestem przekonania jak konsola podobna do pc to pewnie cracki do gier beda jak na pc a net ma kazdy obecnie. Uzytkownika diablo 3 nie przeszkadza stale podlaczenie do netu uzytkownika konsol tez nie bedzie a metoda dobra na piractwo i skuteczna

11. myszer23

myszer23 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Podlaska
    powaliło MS? jk taki krok zrobia to w zyciu nie kupie ich konsoli a co jesli osoba nie posiada stałego łacza w domu???

12. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jak cie nie stac na net to na konsole niby tak. Od czego jest pc i tel zrobisz udostepnienie i smignie z graniem multi ciezej.

13. Skuterowsky

Skuterowsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Daleko
    Bezsensowane plotki, wątpię żeby takie cos Microsoft zrobił.

14. djblackkrk

djblackkrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Plotki plotki plotki...myślę że MS nie jest taki głupi aby utrudniać. Zarobili miliardy $ na piractwie bo prawda taka ze aby zagrać trzeba mieć konsole z której trzepią największe pieniądze. Myślicie że jakby Xboxa nie dało się przerobić to sprzedaż była by na takim poziomie? Sam pamiętam czasy PSX i PS2 jak były piraty i tylko te konsole się sprzedawały bo piractwo napędzało rynek. Na PC taka sama polityka, ściągasz grę aby zobaczyć czy będzie śmigać i czy warto kupić orginał do multi. Narzekają bo muszą że jest piractwo ale gdyby nie to to rynek konsol byłby ba.rdzo ubogi

1 osoba to lubi.
  15. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    A nie zastanowiło cie to,że nasz ukochany kraj nie dąży do tego żeby każdy miał internet? W mojej miejscowości najszybsza prędkość to 10mb a co najlepsze tylko w samym centrum ja mieszkam na obrzeżach i dociera do mnie tylko radiowy internet bo miasto jest za biedne żeby "podpinać" całe miasto,taka sytuacja jest w wielu miastach więc twoim rozumowaniem bogaci mieszkają tam gdzie jest najlepszy internet ? Yyyyy.. Nie..

16. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Jeżeli by plotki się sprawdziły dla M$ byłby to samobójczy strzał w głowę. Ja na pewno wtedy nie kupię Xboxa tylko PlayStation. Ale to tylko plotki, nie mamy jeszcze oficjalnych informacji. Trzeba czekać.

17. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Wymóg stałego połączenia z netem nie jest dobrym rozwiązaniem, o czym przekonali się fani Ubisoftu na PC.
    Ale to nie znaczy, że nie będzie się dało tego obejść :D

Wczytywanie...

Poleć forum