1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox już w kwietniu? Microsoft raczej nie ma wyboru...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Luty 22, 2013.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Microsoft musi teraz szybko odpowiedzieć na ruch Sony. Branżowe ptaszki ćwierkają, że następcę Xboksa 360 poznamy na początku kwietnia.

Przed blisko ośmioma laty to Xbox 360 debiutował na rynku przed PlayStation 3. Tym razem sytuacja może się jednak odmienić, bo to właśnie Sony jako pierwsze zapowiedziało swoją nową konsolę. Microsoft musi więc się spiąć i przejść do szybkiego kontrataku.

Według najnowszych doniesień, ten kontratak nastąpi już na początku kwietnia. Coraz większa jest liczba deweloperów i przedstawicieli branży, którzy są zdania, że właśnie wtedy, na specjalnej konferencji prasowej, Microsoft pokaże światu następcę Xboksa 360.

W obliczu faktu, że PlayStation 4 oficjalnie "jest już z nami" od dwóch dni, wydaje się to bardzo prawdopodobne. Pewne jest natomiast to, że nowa generacja sprzętów do grania zbliża się wielkimi krokami. To będzie ciekawy rok dla miłośników elektronicznej rozrywki.

Via: Komputerświat.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. fossik92

fossik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czyli microsoft juz zapowiedzial konferencje w kwietniu ?

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja nie wiem czym Microsoft się tak stresuje. Niech sobie spokojnie poczekają do targów E3 lub Gamescom i wtedy zrobią bum, a nie. Wolałbym dostać produkt w pełni dopracowany, a nie zrobiony na szybko, bo konkurencja szybciej wypuści swoją maszynkę niż się spodziewali (Xbox Infinity), albo zrobiony na szybko, bo z kasą krucho (PS4).

5. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Żeby M$ znów nie strzelił kleksa z wadliwością swoich konsol... :p

1 osoba to lubi.
  6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Nowy Xbox już w kwietniu? Microsoft raczej nie ma wyboru...

Ale co wy macie z tym na szybko, konsoke sa juz dawno gotowe.

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

7. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Ja uważam, że nowego X powinni pokazać na E3. Powinni się przygotować by zrobić wielkie buuuum i zaćmić PS4

Co do PS4 - nie zachwyciło mnie
    Co do nowego - mam nadzieję, że nie zmienią znacznie wyglądu pada bo to by źle wpłynęło na komfort grania nooo chyba, że wprowadzą coś fajnego

8. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja prawdopodobnie zakupie obydwie konsole, nie ma co patrzeć co lepsze co warto brać wole poczekać aż konsole stanieją i zakupić obydwie.

9. fanfnanan

fanfnanan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odczuwam że większość komentujących jest niezachwycona tym, że to Sony pierwsze zaprezentowało swój produkt. Zaczyna się hejtowanie PS4 z tego względu, z myślą że to MS pokaże coś lepszego. Obyście się nie przeliczyli :)

2 użytkowników lubi ten post.
  10. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  11. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po pierwsze - to żadnego ps4 nie pokazano tylko zapowiedziano. :peaceful:

M$ powinno teraz wyskoczyć z grubej rury i pokazać nowe X pudło - wtedy było by pozamiatane :wink-new:

12. ocalony

ocalony Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam mieszane odczucia co do tych nowych konsol ... Całe to zmienianie ich w 'społecznościowe" centra - to jak dla mnie chory kierunek ...

Nowe karty graficzne , procki - to wszystko wymusi też większy pobór prądu i łatwiej będzie ugotować konsolę , bo nie wierzę że uda się od razu załatwić dobrze sprawę chłodzenia ...

Myślę że Małomiętki nową konsolę pokaże na E3

13. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Uspołecznościowienie konsol ssie - nie po to gram żebym jeszcze ze znajomymi sie tym dzielić. Nolife traci swoje znaczenie...

A z gotowaniem konsoli sie nie zgodzę. Przy obecnych procesach technologicznych, zejscie do 32nm i niżej jest łatwiejsze nie do schłodzenia a do odprowadzenia ciepła ;)

14. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Te konsole są już od dawna robione więc nie ma szans by microsoft wypuścił wybrakowaną konsole tylko dlatego, że sony ZAPOWIEDZIAŁO (nawet nie pokazało) swój sprzęt.

15. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Czekam na zapowiedź i finał starcia gigantów... podejrzewam że MS nas miło zaskoczy :]

16. fanfnanan

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sony nie pokazało skrzynki. Cóż z tego, skoro powiedziano jak ma wyglądać nowy XMB. Powiedziano co ma być w środku (napęd BR, LAN, etc.). Powiedziano o strukturze procesora CPU oraz GPU, ilości RAM. Zaprezentowano nowe gry, które jak to zawsze na początku nie będą w całości wykorzystywać możliwości nowej generacji konsol. Wygląd "pudełka" to już kwestia gustu z osobna każdego z nas. Nigdy wszystkim się w tej kwestii nie dogodzi. Ważniejsze rzeczy już wiemy.

Grafika między PS4 a nowym Xboksem nie będzie się zapewne bardziej różnić, każda z konsol będzie mieć ładniejsze swoje exclusivy.

Nie ma się więc co spierać, tylko spokojnie czekać i mieć nadzieję by pierwsze wersje nie były tak awaryjne jak swoje poprzedniki przy premierze- zarówno od MS jak i od Sony. Decydującym atutem przy wyborze będzie dostęp do sieci - płatny czy darmowy, oraz ogólna multimedialność nowych pudełek.

1 osoba to lubi.
  17. Felmyst

Felmyst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Nowy Xbox już w kwietniu? Microsoft raczej nie ma wyboru...

Ja to swojego Xbox nawet od prądu odłączyłem żeby móc być prawdziwym nolife a z nową konsola się nie będzie dało... :/

Wysłane z mojego Pegazusa za pomocą Tapatalk 2.

18. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co wam przeszkadzają te społecznościowe funkcje? Nie chcesz, nie korzystasz, proste jak budowa cepa. Teraz już nie mogą zaskoczyć grafiką, zwłaszcza, że sprzęt jest za słaby żeby pociągnąć 4k, więc zaskoczą czymś innym.
    Mi się PS4 bardzo podoba, nie ma nic czym bym się zawiódł. Gry wyglądają naprawdę pięknie, nie tylko porównując do obecnej generacji, ale też do PC. Poza tym, to nie były rendery, co oznacza, że gry będą wyglądały nawet lepiej niż chociażby Deep Down które robi OGROMNE wrażenie.

19. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    niby to jest błahostka ale wazne dla mnie jest aby nowa konsola miala wyjscie coaxial I OPTICAL !!

20. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Niech już pokazują tego nowego Xlocka bo sie coś dziwnie czają... Czyżby szykowali aż tak dobre nowiny żeby jeszcze z tym czekać?
    BTW - miało być na E3, o ile dobrze pamiętam?

21. fanfnanan

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Optyczne wyjście w TV Ci nie wystarczy? Ja tak ciągnę ciągle. Chyba że pod monitor jakiś podłączasz.

Wczytywanie...

Poleć forum