Nowy Xbox już w kwietniu? Microsoft raczej nie ma wyboru...

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik


Microsoft musi teraz szybko odpowiedzieć na ruch Sony. Branżowe ptaszki ćwierkają, że następcę Xboksa 360 poznamy na początku kwietnia.

Przed blisko ośmioma laty to Xbox 360 debiutował na rynku przed PlayStation 3. Tym razem sytuacja może się jednak odmienić, bo to właśnie Sony jako pierwsze zapowiedziało swoją nową konsolę. Microsoft musi więc się spiąć i przejść do szybkiego kontrataku.

Według najnowszych doniesień, ten kontratak nastąpi już na początku kwietnia. Coraz większa jest liczba deweloperów i przedstawicieli branży, którzy są zdania, że właśnie wtedy, na specjalnej konferencji prasowej, Microsoft pokaże światu następcę Xboksa 360.

W obliczu faktu, że PlayStation 4 oficjalnie "jest już z nami" od dwóch dni, wydaje się to bardzo prawdopodobne. Pewne jest natomiast to, że nowa generacja sprzętów do grania zbliża się wielkimi krokami. To będzie ciekawy rok dla miłośników elektronicznej rozrywki.



Via: Komputerświat.pl
 

fossik92

Użytkownik
Użytkownik
Czyli microsoft juz zapowiedzial konferencje w kwietniu ?
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja nie wiem czym Microsoft się tak stresuje. Niech sobie spokojnie poczekają do targów E3 lub Gamescom i wtedy zrobią bum, a nie. Wolałbym dostać produkt w pełni dopracowany, a nie zrobiony na szybko, bo konkurencja szybciej wypuści swoją maszynkę niż się spodziewali (Xbox Infinity), albo zrobiony na szybko, bo z kasą krucho (PS4).
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie wiem czym Microsoft się tak stresuje. Niech sobie spokojnie poczekają do targów E3 lub Gamescom i wtedy zrobią bum, a nie. Wolałbym dostać produkt w pełni dopracowany, a nie zrobiony na szybko, bo konkurencja szybciej wypuści swoją maszynkę niż się spodziewali (Xbox Infinity), albo zrobiony na szybko, bo z kasą krucho (PS4).
Żeby M$ znów nie strzelił kleksa z wadliwością swoich konsol... :p
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Nowy Xbox już w kwietniu? Microsoft raczej nie ma wyboru...

Ale co wy macie z tym na szybko, konsoke sa juz dawno gotowe.

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja uważam, że nowego X powinni pokazać na E3. Powinni się przygotować by zrobić wielkie buuuum i zaćmić PS4

Co do PS4 - nie zachwyciło mnie
Co do nowego - mam nadzieję, że nie zmienią znacznie wyglądu pada bo to by źle wpłynęło na komfort grania nooo chyba, że wprowadzą coś fajnego
 

d2darkness

Użytkownik
Użytkownik
ja prawdopodobnie zakupie obydwie konsole, nie ma co patrzeć co lepsze co warto brać wole poczekać aż konsole stanieją i zakupić obydwie.
 

fanfnanan

Użytkownik
Użytkownik
Odczuwam że większość komentujących jest niezachwycona tym, że to Sony pierwsze zaprezentowało swój produkt. Zaczyna się hejtowanie PS4 z tego względu, z myślą że to MS pokaże coś lepszego. Obyście się nie przeliczyli :)
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
http://ewa.siuzdak.pl/blog/wp-content/uploads/2012/04/owl-orly.jpg

Ale nius. Trololo...
To chyba jasne że muszą pokazać swoją konsolę, a sony tylko czeka teraz na to co ich obóz zaprezentuje ;)
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze - to żadnego ps4 nie pokazano tylko zapowiedziano. :peaceful:

M$ powinno teraz wyskoczyć z grubej rury i pokazać nowe X pudło - wtedy było by pozamiatane :wink-new:
 

ocalony

Świeżak
Świeżak
Mam mieszane odczucia co do tych nowych konsol ... Całe to zmienianie ich w 'społecznościowe" centra - to jak dla mnie chory kierunek ...

Nowe karty graficzne , procki - to wszystko wymusi też większy pobór prądu i łatwiej będzie ugotować konsolę , bo nie wierzę że uda się od razu załatwić dobrze sprawę chłodzenia ...

Myślę że Małomiętki nową konsolę pokaże na E3
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Mam mieszane odczucia co do tych nowych konsol ... Całe to zmienianie ich w 'społecznościowe" centra - to jak dla mnie chory kierunek ...

Nowe karty graficzne , procki - to wszystko wymusi też większy pobór prądu i łatwiej będzie ugotować konsolę , bo nie wierzę że uda się od razu załatwić dobrze sprawę chłodzenia ...

Myślę że Małomiętki nową konsolę pokaże na E3
Uspołecznościowienie konsol ssie - nie po to gram żebym jeszcze ze znajomymi sie tym dzielić. Nolife traci swoje znaczenie...

A z gotowaniem konsoli sie nie zgodzę. Przy obecnych procesach technologicznych, zejscie do 32nm i niżej jest łatwiejsze nie do schłodzenia a do odprowadzenia ciepła ;)
 

rikamaru

Użytkownik
Użytkownik
Te konsole są już od dawna robione więc nie ma szans by microsoft wypuścił wybrakowaną konsole tylko dlatego, że sony ZAPOWIEDZIAŁO (nawet nie pokazało) swój sprzęt.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czekam na zapowiedź i finał starcia gigantów... podejrzewam że MS nas miło zaskoczy :]
 

fanfnanan

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze - to żadnego ps4 nie pokazano tylko zapowiedziano. :peaceful:

M$ powinno teraz wyskoczyć z grubej rury i pokazać nowe X pudło - wtedy było by pozamiatane :wink-new:
Sony nie pokazało skrzynki. Cóż z tego, skoro powiedziano jak ma wyglądać nowy XMB. Powiedziano co ma być w środku (napęd BR, LAN, etc.). Powiedziano o strukturze procesora CPU oraz GPU, ilości RAM. Zaprezentowano nowe gry, które jak to zawsze na początku nie będą w całości wykorzystywać możliwości nowej generacji konsol. Wygląd "pudełka" to już kwestia gustu z osobna każdego z nas. Nigdy wszystkim się w tej kwestii nie dogodzi. Ważniejsze rzeczy już wiemy.

Grafika między PS4 a nowym Xboksem nie będzie się zapewne bardziej różnić, każda z konsol będzie mieć ładniejsze swoje exclusivy.

Nie ma się więc co spierać, tylko spokojnie czekać i mieć nadzieję by pierwsze wersje nie były tak awaryjne jak swoje poprzedniki przy premierze- zarówno od MS jak i od Sony. Decydującym atutem przy wyborze będzie dostęp do sieci - płatny czy darmowy, oraz ogólna multimedialność nowych pudełek.
 

Felmyst

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox już w kwietniu? Microsoft raczej nie ma wyboru...

Uspołecznościowienie konsol ssie - nie po to gram żebym jeszcze ze znajomymi sie tym dzielić. Nolife traci swoje znaczenie...
Ja to swojego Xbox nawet od prądu odłączyłem żeby móc być prawdziwym nolife a z nową konsola się nie będzie dało... :/

Wysłane z mojego Pegazusa za pomocą Tapatalk 2.
 

bartas225

Użytkownik
Użytkownik
Co wam przeszkadzają te społecznościowe funkcje? Nie chcesz, nie korzystasz, proste jak budowa cepa. Teraz już nie mogą zaskoczyć grafiką, zwłaszcza, że sprzęt jest za słaby żeby pociągnąć 4k, więc zaskoczą czymś innym.
Mi się PS4 bardzo podoba, nie ma nic czym bym się zawiódł. Gry wyglądają naprawdę pięknie, nie tylko porównując do obecnej generacji, ale też do PC. Poza tym, to nie były rendery, co oznacza, że gry będą wyglądały nawet lepiej niż chociażby Deep Down które robi OGROMNE wrażenie.
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
niby to jest błahostka ale wazne dla mnie jest aby nowa konsola miala wyjscie coaxial I OPTICAL !!
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Niech już pokazują tego nowego Xlocka bo sie coś dziwnie czają... Czyżby szykowali aż tak dobre nowiny żeby jeszcze z tym czekać?
BTW - miało być na E3, o ile dobrze pamiętam?
 

fanfnanan

Użytkownik
Użytkownik
niby to jest błahostka ale wazne dla mnie jest aby nowa konsola miala wyjscie coaxial I OPTICAL !!
Optyczne wyjście w TV Ci nie wystarczy? Ja tak ciągnę ciągle. Chyba że pod monitor jakiś podłączasz.
 

Do góry Bottom