1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy XBOX NTSC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szkupek, Wrzesień 21, 2012.

1. szkupek

szkupek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dostałem z USA XBOXa i oczywiście wiadomo gierki tylko w NTSC chodzą.. Tak więc licze na rady.. Co zrobić ? Przerobić go może? Czy polować na gry NTSC lub RF , których w Polsce jest jak na lekarstwo ;/ Głównie chodziłoby mi o sportowe (NBA, fifa, MMA etc...). Czy jest szansa, że znajdę coś takiego w Polsce? XBOX stoi od kilku tygodni nieużywany, bo mam tylko 2 gierki na kinecta ;/ troche go szkoda. Co doradzicie? Co wy byście w tej sytuacji zrobili?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli zamierzasz grać tylko OFFLINE i nie zależy Ci na XBL to zainwestuj w RGH, koszt max 180,- z przesyłką i żadne zabezpieczenie nie stanie Ci na przeszkodzie.
    nie nagrywasz płyt tylko wrzucasz je bezpośrednio na dysk twardy więc kolejna oszczędność.

druga opcja:
    sprzedaj i kup konsolę PAL

Wczytywanie...

Poleć forum