Nowy xbox, przerobka.

scofield997

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A to mi nowość...
 

szembor

Banned
Użytkownik
Jak chceta to przerabiajta te Slimy ,ale nie prędko:) tylko nie zapominać ,że przez XBL to już niedługo nie pogracie.:)
Chcieć to znaczy móc - poza tym wyczuwam lekką zawiść :) :shisha
 

sunshine07

Użytkownik
Użytkownik
Chcieć to znaczy móc - poza tym wyczuwam lekką zawiść :) :shisha
Gdzie tam zawiść, po prostu nadopiekuńczość :D

Ludzie, którzy w EURO AGD pytają o przeróbkę Xbox'a na miejscu... Pewnie to jakieś babcie nasłane przez wnuczków, dzień po emeryturce, bo akurat wnuczek ma urodziny.
 
Jaką zawiść ludzie ?? ja nie mam przeróbki i jestem zadowolony 100% ,że nie mam od razu nowości do grania to nic nie zmienia.
Właśnie tutaj wyczuwam ciągłą walkę o nie dostanie bana:) 2 posty powyżej:)
 

szembor

Banned
Użytkownik
Jacekxbox360 - wieeeem :) przecież się śmieję z tego tekstu że online nie pogramy :) poza tym z tymi babciami też dobre :) babcia dobra na wszystko :)
PS. a co do bana to trudno jak się gra na ixtreme to ryzyko jest zawsze i trzeba się z tym liczyć. Dla mnie ban to obojętny temat.
 
Właśnie oststnio zrobiłem XBL na hasło w konsoli ,bo jeden gość z rodziny ciągle przyłaził jak mnie nie było i szperał mi w marketplase dema i inne cuda po XBL ,ale jak mu k.... mówiłem nie przerabiaj ,to się pultał i gadał że jestem głupi ,teraz prawie się osrał jak pograł w Forza3 online,sam nie moze bo M$ go pokarało
Także nie opowiadajcie mi bajek ,że po przeróbce 100% zadowolenia.
Sorry ,że nie na temat ale nie mogłem sie powstrzymać.
 

szembor

Banned
Użytkownik
ja jestem 100 % zadowolony bo mam Ixtreme LT :) dziękuje i gram online we wszystko nie patrze na żadne ssv bany srany itd.
 

Cinek_END

Użytkownik
Użytkownik
Mysle ze przerobka slima to kwestia czasu i predzej czy pozniej bedzie mozliwosc przerobki ;)
 

irasek

Użytkownik
Użytkownik
Popieram poprzednika i dodam że w slimce też jest jakiś podobny liteon to na bank go niedługo złamią to tylko kwestia czasu, i jak ktoś tu juz pisał to pewnie tylko hackerzy czekają aż MS wypuści troche slimek na rynek żeby było co haczyć.
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Wy tak się przekrzykujecie, że w wakacje już będzie flash, że może we wrześniu a Ja mam nadzieję, że nie da się przez długi czas przerobić i cwaniaczki nie pograją bo im szkoda 50-60zł miesięcznie wydać no max 100zł.
 

Spalony

Świeżak
Świeżak
1

Sory wiecie moze czy jak przerabiamy konsole(mowie o normalnym x360 nie slimie) to w przypadku bledu e68 mozna starac sie o jaka kolwiek pomoc ze strony microsoftu czy nie? dzieki za pomoc z gory
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
Masz plomby?
 

Spalony

Świeżak
Świeżak
a jak one wygladaja na x? nie widze tu zadnych tradcyjnych plomb gwarancyjnych jak na innych rzeczach np PC ale ja tego nie mialem w ogole chyba ze w przypadku konsol one wygladaja jakos inaczej no i jeszcze w przypadku tego bledu chodzi o dysk wiec chyba wrazie wysylki to sam dysk chyba nie jest zaplombowany czy to tak i tak trzeba wysylac cale pudlo?
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Ciężko poszukać w googlach jak wygląda plomba do x'a?
 

ZigUS

Użytkownik
Użytkownik
w nowych klockach są 2 plomby, 2ga jaest na obudowie od dvd (ciężko ją ściągnąć [MRA])
 

wojtex93

Świeżak
Świeżak
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
wojtex93

Co to ma do tematu?

Jak masz plomby, które nie są naruszone to do gwarancji Ci przyjmą. Nie sprawdzają czy masz oryginalny soft =P
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
To przeczytaj pierwszego posta i nazwę tematu.
Będziesz wiedzieć co wnosi.
To właśnie ty odpowiadasz nie na temat ,użytkownikowi który podpiął się do tematu.
 

dawcioj

Banned
konsole ci spokojnie przyjma a nawet jak masz przerobiona i bys sie bal to mozesz wrocic do orginalnego softu wystarczy ze masz cale plomby
 

Fu.off

Użytkownik
Użytkownik
Normalnie usiąść i płakać. Tych hackerów powinni posadzić na krzesełkach elektrycznych choć bez nich też było by może i źle, gdyż Ms nie ulepszał by sprzętu. Ja bynajmniej nie widzę powodów do radości a wręcz przeciwnie, normalnie total załamka. Myślałem, wyjdzie slimka nie złamią jej czyli będzie można normalnie pograć na live a tu ch.ja w ryj, lipa. Dalej w multi będą biegali "niezwyciężeni" czyli niewidzialni przeciwnicy, ze wzmocnionymi pancerzami czy mocniejszymi kulami i jak tu normalnie grać, jak? Więc ja tu nie widzę powodów do radości. Fajnie wam jak sobie gracie na live a tu niewidzialny przeciwnik wali was w łepetynę? albo walicie do typa cały magazynek w plecy a on odwraca się i powala was paroma kulami? Ja tu bynajmniej nie widzę powodu do radości. Granie ma przynosić przyjemność a nie flustrację z powodu debili którzy grają nie uczciwie, bo stosują jakieś tam przeróbki.
 

Do góry Bottom