1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy xbox...rewolujaca?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zygzak65, Luty 13, 2013.

1. zygzak65

zygzak65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    "Pogłosek o nowej konsoli Microsoftu ciąg dalszy. Źródła, na które powołuje się serwis Edge, donoszą, że następca Xboksa 360 wymagać będzie stałego połączenia z Internetem, co zlikwiduje rynek obrotu używanymi grami na tej platformie sprzętowej.
    Niespełna dwa tygodnie temu pojawiły się doniesienia o rzekomej specyfikacji technicznej nowego Xboksa. Według anonimowego informatora serwisu Edge są one zgodne z prawdą, ale to nie wszystko, co powinniśmy wiedzieć o nowej platformie sprzętowej od Microsoftu. Gigant z Redmond chce bowiem zastosować radykalne rozwiązanie, które raczej na pewno nie przysporzy mu sympatyków. Mowa o konieczności stałego połączenia z Internetem.
    Z niepotwierdzonych informacji wynika, że nowa wersja usługi Xbox Live ma być integralnym elementem następcy Xboksa 360, bez którego konsola po prostu nie będzie działać. W ten sposób Microsoft zamierza całkowicie wyeliminować handel używanymi grami. Te ostatnie będą jednak sprzedawane nie tylko w dystrybucji cyfrowej, ale także na fizycznych nośnikach – płytach Blu-ray o pojemności 50GB. Bardzo prawdopodobne, że w pudełku nabywcy znajdą kod do jednorazowej aktywacji.
    Potwierdzają się też doniesienia o zmodernizowanej wersji kontrolera Kinect. Źródło serwisu Edge twierdzi jednak, że urządzenie sprzedawane będzie także osobno, co pozwala wierzyć, że nie wszyscy nabywcy nowego Xboksa będą skazani na zakup zestawu z kontrolerem ruchowym.
    Przypominamy, że koncern Microsoft nie ujawnił dotąd żadnych szczegółów związanych z nową konsolą. Tym samym wszystkie doniesienia na temat nowego Xboksa należy traktować z dużą rezerwą."

źródło:Nowy Xbox

Co wy myślicie o takiej zmianie i o jednorazowych aktywacjach gier używając klucza aktywacyjnego... i cała zmiana odbiegająca od tego co jest teraz...:concern:

2. Lotnik421 Xbox One

3. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Hymm. Zobaczymy ile będzie kosztował.
    Nie wydaje mi się żeby zrobili przymusowy obowiązek podłączenia konsoli do internetu aby z niej korzystać.
    Co prawda większość ludzi juz ma w domu internet ale i tak będą same problemy.
    U mnie była by lipa, bo ja mam konsole w pokoju gościnnym gdzie nawet nie mam pomysłu jak puścić tam internet, bo router mam w swoim pokoju na 2 pietrze.
    Kabel przez cały dom?
    Nie wydaje mi się aby Microsoft tak zrobił.
    Natomiast jeśli chodzi o "bebechy" oraz odtwarzacz BluRay to jest OK. Można było się spodziewać bo przecież w 2013 roku nie będą montować DVD. :)

4. zygzak65

zygzak65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    no a co powiesz na to, że chcą tak zrobić żeby nie było już możliwości wymiany sprzedaży gry kolejny raz ...że będzie już na amen przypisana do Twojego konta, przez wprowadzenie kodów aktywacyjnych i na dodatek jednorazowych...

Wczytywanie...

Poleć forum